Poniedziałkowe obniżki na GMG: gry EA oraz Guns of Icarus Online

greenmangaminglogo1

Ceny z kodem zniżkowym GMG25-7VBH8-67CAC

Medal of Honor – £3 – Origin
Medal of Honor Warfighter – £3.75 – Origin
Crysis 3 – £7.50 – Origin
Guns of Icarus Online – 3.74$ – Steam 
Chernobyl Terrorist Attack
– 1.49$

Farm Machines Championships 2013 – 4.12$
Heavy Fire Shattered Spear – 7.49$

UWAGA: Kupujesz na GMG po raz pierwszy? Zarejestruj się używając dowolnego z powyższych linków. Jeżeli w przyszłości zdecydujesz się zakupić cokolwiek o wartości 2 dolarów, otrzymasz  kolejne 2 dolary w postaci kredytów do zużycia na dowolną grę w sklepie!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Poniedziałkowe obniżki na GMG: gry EA oraz Guns of Icarus Online"

  1. Multi w MoH jest martwe. Niezależnie od jakiej części i platformy (nie licząc może AA na PC).
   Singiel? Jeśli mało ci propagandy hamburgerowej to możesz brać.

   Co do ceny – autentycznie zniewalające. Powinno dać do myślenia co do jakości…

  2. Też się nad tym zastanawiałem, już nawet kiedyś chciałem kupić gdy był za 35 zł, ale jednak mówię nie. Mam BC2, BF3 i BO2 i nawet tego nie jestem w stanie ograć.
   W MoH:W spartolono gameplay (czyli te dwuosobowe oddziały), a z tego co wyczytałem na forum wynika że gra już nawet nie jest supportowana.

  3. Kiedyś miałem kupić pudełkową za 30…i chyba dobrze że nie kupiłem. Wszyscy mówią że ta gra jest słaba. Piracić nie chce, najwyżej poczekam na kolejnego bundle’a od EA. A jak nie bedzie to wciąż mam ponad 100 gier do ogrania…dzięki za radę.

  4. Mi się singiel jako całość podobał. Taki dobry film. Jak nie grałeś to weź. Oczywiście gra ma trochę bugów – ale ogólnie jest fajna. Multik w ogóle mi nie podszedł. Wolę starego bf3.

  1. no niestety już nie można 🙁 a czy może ktoś wyjaśnić dlaczego jedne ceny w bugsach a jedne w funtach ?

 1. „MoH: Warfighter” nawet tańszy niż ten cyfrowy z brytyjskiego Amazonu… 🙂

  Zatem, albo GMG dokłada do interesu (stoi za tym sklepem zasobny, brytyjski fundusz inwestycyjny), albo udaje mu się uzyskać najlepsze ceny hurtowe na europejskim rynku…

 2. czesc, czy ktos z Was te mial taki problem, mianowicie po zakupie gry medal of honor warfighter na gmg dostalem takie info: „There was a problem confirming your order. Any payments you made have been refunded. If you have any questions then please contact Green Man Gaming Support” przyznam, ze po raz pierwszy kupowalem cos na gmg pod origina zazwyczaj kupowalem gry pod steam’a i bylo git

 3. Gra jest w pełni po polsku (napisy,dubbung). Ja kupilem preorder za 140zl! Nie mile się zaskoczylem. Multi martwe nie ma z kim grać . Ale nawet multi podpada trochę a singiel dla mnie jest bardzo ciekawy:)