Najlepsze gry na Steam Deck

Polecane oferty Wiosennej Wyprzedaży Steam 2023. Najlepsze gry na Steam Deck

Na platformie Valve trwa właśnie Wiosenna Wyprzedaż Steam 2023. W ramach wydarzenia pojawiła się także pierwsza promocja na Steam Deck! Z tej okazji postanowiliśmy wybrać dla Was najlepsze oferty na tanie gry Steam Deck, które bez problemów uruchomić na konsoli Valve. Do 23 marca możecie zakupić taniej takie produkcje jak Divinity: Original Sin – The Source Saga, Sekiro: Shadows Die Twice czy Yakuza: Like a Dragon.

Kup Steam Deck do 300 zł taniej

W ramach Wiosennej Wyprzedaży Steam pojawiła się pierwsza promocja na Steam Deck. Przenośna konsola Valve została przeceniona o 10%. Cena Steam Deck w wersji z najmniejszą ilością pamięci wynosi obecnie 1709 zł:

W nawiasie podaliśmy planowaną datę realizacji zamówienia.

TOP 50 polecanych promocji na gry Steam Deck w ramach Steam Spring Sale 2023

Łowcy, poniżej umieściliśmy najlepsze naszym zdaniem oferty na tanie gry Steam Deck. Wyróżnione przeceny dostępne są w ramach Wiosennej Wyprzedaży Steam 2023. Wszystkie wymienione produkcje na liście zostały sklasyfikowane jako „Verified”, co oznacza, że nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych kroków celem ich uruchomienia, sterowanie jest dostosowane do konsoli Valve, a interfejs oraz napisy są w pełni czytelne:

Wiosenna Wyprzedaż Steam 2023 potrwa do 23 marca, do godziny 18:00.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.