Polecane gry PS4 / PS5 do 50 zł w PlayStation Store - co warto kupić na wyprzedaży (17.03)

Łowcy, specjalnie dla Was stworzyliśmy artykuł zawierający m.in. gry PS4 do 50 zł. Wiemy jak bardzo cenicie sobie kupowanie gier z PlayStation Store w możliwie najniższych cenach, dlatego publikujemy zestawienie złożone z ręcznie wyselekcjonowanych, polecanych przez nas promocji ze Sklepu PlayStation.

Gry PS5 / PS4 do 20 zł w PlayStation Store

Użytkownicy PlayStation 5 są w o tyle lepszym położeniu, że mogę rozszerzyć bibliotekę swojej konsoli także o gry z PlayStation 4. Praktycznie każdy tytuł z poprzedniej generacji zadziała na next-genie Sony. Nie przedłużając… tanie gry PS5:


Wybrane gry PS4 do 50 zł:

Chociaż drugi próg cenowy jest troszeczkę wyższy, nie oznacza to, że tanie gry na PS4 nie można zakupić za znacznie mniej niż 50 złotych. Poniżej umieściliśmy kilkadziesiąt promocji (z przedziału 20 – 50 zł) skierowanych do użytkowników PlayStation 4 i rzecz jasna PlayStation 5 🙂


Kupuj tanio gry PlayStation dzięki doładowaniom portfela PS Store

Na wszystkich grach zaoszczędzicie dodatkowo korzystając z doładowań z wybranego internetowego sklepu:

Aktualizacja 23

Zaktualizowaliśmy listę gier i cenę kart podarunkowych.


Łowcy, które z powyższych gier są bliskie Waszym sercom? Dajcie znać w komentarzach, jakie z gier do 50 złotych każdy posiadacz PlayStation 5 powinien mieć w bibliotece 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.