[Plotka] Nadchodzi Humble Bundle z grami na Xboksa?

Humble Bundle udostępniło na swoim profilu informacje o nadchodzącej konferencji Microsoftu o nazwie X018. Retweet został okraszony uśmiechem z puszczonym oczkiem.

Portal True Achievements spekuluje, że Humble może w ten sposób zapowiadać współpracę z Microsoftem, np. przy paczce Humble Bundle z grami na Xboksa.

Przypominamy, że konferencja Microsoftu podczas X018 zaplanowana jest na sobotę o 10 wieczorem. Za jej obejrzenie otrzymać możecie dodatki do FH4 i Sea Of Thieves.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "[Plotka] Nadchodzi Humble Bundle z grami na Xboksa?"

 1. Bo już nie mają już co dawać. Sama chu***a. Czekam na humble bundle na lodówki 😀

 2. Jeśli to się potwierdzi to kody na XOne będą działały w każdym regionie, gdyż Xbox nie ma ograniczeń regionalnych. Także nie powtórzy się sytuacja z Playstation Bundle.

  1. Zbyt pięknie by było, a nawet jeśli to będą to pewnie gry dla których nie warto kupować bundla :c

 3. No monthly trzyma jakiś tam poziom, ale nie pamiętam kiedy ostatnio przeszła mi przez głowę myśl by zwykły kupić. A szkoda, kiedyś się w dzień premiery kupowało.

 4. Listopadowy owszem, ale ten grudniowy to szykuje się raczej na mizerny. Wszystko przez wcześniejsze promocje Voidu i GMG. Szczególnie ten drugi sklep zapodał. W terminologii Dark Souls można powiedzieć, że GMG zrobiło Humble backstab-a. Jeszcze się chyba nie zdarzyło, żeby główny, najlepszy pełniak jakim jest Phantom Pain chodził po 9zł.

   1. Co ma monthly do normalnych kundli? Zresztą w monthly od ostatnich kilku miesięcy jest taki badziew, że ciężko mi jest nawet je brać za darmo.

 5. A to zależy co komu potrzebne. W tym roku kupiłem paczkę z grami tej firmy wypuszczającej gry z „Endless” w tyłach. Fajne gierki i cena nie była jakaś szczególnie wysoka. Co do Monthly, to muszę przyznać, że jestem zadowolony. Po roku mam świadomość zainwestowania dość sporej sumy w grudniu, ale z zyskiem w dobrych grach. Nawet jeśli były słabsze momenty, w tym duży zawód, kiedy okazało się, że nie dostałem tej Mafii 3, to jednak był Civ’ek 6 z dodatkami (i za chwilę dobra promocja na pozostałe dlc), Conan Exiles, HoI 4, The Pillars of the Earth, kompletny LiS 1, a to tylko moja lista, bez mniejszych i mniej dla mnie istotnych gier, które dla wielu były najlepsze.W sumie te gry kosztowałyby dziś niewiele mniej niż cała roczna subskrypcja.

 6. meh, czy tylko ja czekam na następny bundel z nintendo, ostatni był już dawno temu, a przygarnąłbym coś ciekawszego…

  1. Przy okazji mógłby wyjaśnić znaczenie słowa „teasować”, jeśli to z angielskiego to chyba „herbacić” 😛

 7. Może zamierzają wprowadzić więcej gier Play Anywhere (na Xbox i PC powiązane z kontem Microsoft/Xbox) i takie będą w tym bundle’u?