Pillars of Eternity II: Deadfire za 99,93 zł w cdkeys

Pillars of Eternity II: Deadfire – £20.89 (99,93 zł)

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Pillars of Eternity II: Deadfire za 99,93 zł w cdkeys"

 1. biorąc pod uwage ze pudełeczka w polszy po 160 to ta cena jest całkiem atrakcyjna ;P nie wiem jak wy ale ja już przed premierą nic nie kupie (mad max był pierwszy i ostatni) i tego się trzymam i tym razem

  1. Mad Max i w ogóle tytuły AAA to inna sytuacja, z Pillarsami jeśli ktoś grał w jedynkę, to już wie czego się spodziewać po dwójce. Założenia zostają praktycznie takie same, grafika i mechanika też 😛 Ot, przedłużenie opowieści z możliwością zaimportowania save’a. Fani mogą się bez problemu skusić.

   Inna sprawa, że sam jeszcze poczekam. Nie mam parcia. Może kupię już jakieś kompletne wydanie z przyszłymi dodatkami.

   1. > z Pillarsami jeśli ktoś grał w jedynkę, to już wie czego się spodziewać po dwójce

    Dzięki, to wiem, żeby już tą grą się w ogóle nie interesować.

    1. Cóż, mnie się gra bardzo podobała. Tzn: brakowało mi takich klasycznych cRPG’ków, i Pillarsy zaraz po Tyranny w pełni mnie pod tym kątem usatysfakcjonowały.
     Zresztą… to nadal produkt o klasę lepszy od współczesnych cRPGów AAA pokroju Mass Effect Andromed czy innych Dragon Age’ów Inkwizycji 😛

    2. Masz rację, od Andromedy czy Inkwizycji to Pillarsy są zdecydowanie lepsze (od tych MMO-like RPGów to wszystko jest lepsze 😛 ), ale… jakoś nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że gram w coś niedokończonego. W księdze czarów poziomy zaklęć, których nigdy nie osiągnę, towarzysze kompletnie bez wyrazu, dziwna mechanika walki, a do tego okropnie długie wczytywanie, problemy z czymś tak fundamentalnym jak pathfinding oraz bugi, przez które miałem do wyboru stracić całkowicie postać albo kilkanaście godzin gry przechodzić od nowa. Najkrócej chyba rzec, że się sparzyłem na tej grze.

     Nie wykluczam, że jak kiedyś będzie za grosze, a ja się będę nudził to kupię i zagram, ale jakoś specjalnie mnie nie ciągnie mimo iż uwielbiam tego typu gry.

    3. Och, miałem dokładnie to samo. W dniu premiery kupiłem i licznik steam pokazuje 24 godziny, ale spore bugi i praktycznie beznadziejna magia zraziły mnie do tej gry.

    4. Mimo, że Pillarsy biją je na głowe to taki Divinity Original Sin 2 bije na głowe Pillarsy.

  2. „ja już przed premierą nic nie kupie”

   Na Steamie jest 2 tygodnie na zwrot od czasu premiery gry, więc jak będzie słabo to refund i po problemie.