Polecamy

[Aktualizacja #2] Pillars of Eternity Expansion Pass za 26,40 zł i Definitive Edition za 31,99 zł w Sferis

Expansion Pass zawiera:

– Dodatek White March Part I
– Dodatek White March Part II
– Pakiet Deadfire Pack


Definitive Edition zawiera:

– Pillars of Eternity – Royal Edition
– Dodatek White March Part I
– Dodatek White March Part II
– Pakiet Deadfire Pack

Tagi:

Komentarze do "[Aktualizacja #2] Pillars of Eternity Expansion Pass za 26,40 zł i Definitive Edition za 31,99 zł w Sferis"

    1. A to tylko początek. Od Planescape Torment po Divinity: OSII

     Jak się już wciągniesz w klasyczne erpegi to nie ma odwrotu. 😉

    2. Mogliby wymyślić taką do grania we śnie, tam czas rządzi się swoimi prawami….no i sen to zdrowie czyli mniej wydatków na służbę zdrowia 😉

    3. Czy ja wiem…
     Da się z tym żyć :).
     P.S. Studia też mogą być studnią bez dnia czy tam dna! 😉

 1. No masz, komplet za niecałe 3 dychy, a ja czekałem na dodatki w porządnej przecenie… I jak tu tego nie kupić 😀

 2. Decisions, decisions. Mam podstawkę i kurde kusi, oj kusi by pozwiedzać Białą Marchię.

   1. Hahahahaha, co za grymas losu :D. Dzięki wielkie Remike, w końcu dodatki dołączą do podstawki <3.

 3. Akurat jak napisałem, że samych dodatków nie idzie znaleźć taniej, okazało się, że Sferis sprzedaje też same dodatki za 20 złotych…

  Zrobiłem aktualizację newsa.

  1. W końcu jak człowiek będzie można zagrać w kompletne wydanie Pillarsów. Jeszcze raz dziękuję <3.

   1. akurat przyszło, calosc okolo 41GB aż, no nic nie bede zalowal tych 6zl roznicy bo i tak taniej nie dostaniemy tych dodatkow, a wrecz chodzą w bajonskich cenach no do dzisiaj

    1. Podejrzewam że „Making of documentary” zajmuje ładnych parę giga. Gra powinna z dodatkami zajmowała mi coś około 20-30GB jak dobrze pamiętam.

     Sam bym pobrał ale praktycznie nie mam wolnego miejsca na dysku.

    2. Nie, dzięki. 😉

     Muszę sobie po prostu przenieść masę plików na serwer w domu. Samych filmów z kamery mam prawie 1.5 TB z czego cześć jest do usunięcia, ale na to muszę mieć czas.

    3. Przy „cyfrówkach” i tak wolałbym niższą cenę kosztem tych wszystkich „zapychaczy”. Do tego zapewne w języku angielskim. Jakoś rzadko zaglądam do folderów z extarasami.

 4. Akurat poczekałem z zakupem i wpadła aktualizacja, tytuł z bundla uzupełniony o dodatki, można się za niego zabrać po Tyranny. Dzięki za info.

 5. ah, kupiłem 3 tygodnie temu za 32, a nawet nie odpaliłem jeszcze gry. Trzeba było czekać 😀

  1. Za rok będzie pewnie jeszcze taniej, to zawsze tak działa i można czekać w nieskończoność. A kiedyś pewnie i tak za darmo dadzą XD

   1. Akurat z mojego prywatnego doświadczenia wydaje mi się że rzadko rozdają porządne pełniaki (mam na myśli tu gierki które są trochę większe niż jakiś przeciętny indyk i mają trochę różnych DLC)

    Podstawki owszem zdarza się od czasu do czasu. Jakieś indyki owszem też. Ale na rozdawnictwo pełnego grubasa to można czasem liczyć u Codemastersów, ale nie u takich sępów jak Paradox.

 6. Ten Expansion Pack to jest pełen, czyli razem z Royal Upgrade czy „tylko” obydwa White March?

  1. Raczej z rojalem, tak jak na sztimie, rojal jest w komplecie z białym marszem (w sensie z przepustką)

   1. Klucze mogą mieć dowolnie skomponowaną zawartość niezależnie od pakietów dostępnych na sztimie, liczy się przede wszystkim to co pisze w sklepie a tam akurat w opisie o rojalu ani mru mru

 7. Mam gołych Pillarsów na GOGu … I co? Da się to jakoś połączyć te rozszerzenia? Czy klucz tylko pasuje do steama? Za 2 dychy bym kupił by mieć komplet no ale nie wiem czy jest sens-pomożecie?

  1. Dołóż 6zł i kup komplet na steam. Nie ma możliwości połączyć steamowych dodatków z podstawką z goga.

 8. Czy podstawka z ostatniego HB to Royal Edition czy Hero Edition?

  Jak aktywuję podstawkę z HB i dokupię dodatki, to będę miał pełną wersję gry?

  1. Tak. Ja co prawda kupowałem pod koniec 2016 r, ale AFAIK w HB Tyranny i PoE to gołe wersje (PoE Hero Edition).
   Dodatek za 20 zł ze Sferis aktywuje się jako „Pillars of Eternity – The White March Expansion Pass”, ale dodaje również Royal Edition i całą paczkę (łącznie 16 DLC). Też nie mogłem się powstrzymać i wziąłem dodatek – wydawcy nas wytresowali że taniej raczej nie będzie.

   P.S.
   To był mój pierwszy zakup w Sferis. Zamówienie przyjęto, kasa z konta przez przelew PayU zeszła a klucza ni ma i d*a. Przychodzi po około 5 minutach na email i jest też na koncie Sferis – trzeba po prostu te parę minut poczekać i się nie stresować.

   1. Dzięki za informację.

    Teraz mogę potwierdzić, że przy aktywacji podstawki z HB i kupionych dodatków na Sferis, aktywuje się pełna wersja.

    Jeżeli chodzi o wysłanie klucza to czekałem około 2h po opłaceniu zamówienia.

 9. Fajna gra. Taka trochę nudna. Z fabułą, której kompletnie nie pamiętam, więc chyba nie była zbyt wysokich lotów. Przeszkadza brak drzewka umiejętności, zamiast którego dostajemy od razu wysyp gotowych skilli na każdym poziomie. Ale przyjemnie się grało.

 10. Ja mam pięknie wydaną edycję awanturnika 😛 Zapłaciłem ponad 100 i nie żałuję. Dodatki dokupiłem później. Kto tego nie weźmie, a uznaje się za fana cRPG ten trąba 😉

  1. Może nie jest to brońka, xp boost czy portret ale 22 zł, za sam dodatek do Tyranny, to i tak dużo, nawet jeżeli jest to ten „największy”….więc oferta dla bogaczy lub „fanatyków” 😉

 11. Mam podstawkę, ale nie wiem czy gra mi podejdzie (aczkolwiek Expansion Pass kupiony). Jest jakiś moment w grze, w którym warto mieć dodatki, czy po prostu można pograć kilka godzin bez straty czegokolwiek? Wtedy jak gra nie podejdzie, to Expansion Pass pójdzie na odsprzedaż w tej samej cenie, jak podejdzie, to po prostu użyję klucze. Chyba, że ominie mnie coś z zabawy? Jednak nie chcę drugi raz zaczynać gry, bo nie grałem z całym kompletem od początku.