Pro Evolution Soccer (PES) 2017 PC8.07 GBP (40,01 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "PES 2017 za 40 złotych w cdkeys"

 1. Jak on sprawuje się na starszym sprzęcie? Niby trial ok działa, ale Fifa 15 już nie halo. Oczywiście po wgraniu patchy, bo Blue London grać nie będę? (4200u, 740m, 8gb).

  PS. Jak tu wygląda kwestia transferów? Nadal dziwnie jak w PES 2013, czy już na wzór Fify?

   1. Zakupiłem i jest ok. Na średnich utrzymuję 60 fps (yeah pc masterrace). Gra całkiem inna od fify, a w dodatku te triki to chyba na azjatyckie rączki są zrobione. Co do transferów w karierze to wg. porażka (De Gea 100 mln + Navas, a budżet Realu to skromne 60 mln.)

  1. pes 16 działa na najwyższych na 4200m i gt740m w HD (60fps), 17 niczym się nie różni więc też będzie działać.

   ps, sprawdź betę fify 17, działa lepiej niż 15 na tych podzespołach co wymieniłem.

   1. Znaczy w Fife 15 bez modów jako tako dało się grać, ale składy jednak mocno do tyłu. Po instalacji, już się grać nie dało. Dlatego pytam o płynność z modami. Patch Smoke, pesgalaxy czy pte ingerują mocno (fryzury, buty, druty etc.). Chyba że znasz jakiś prosty patch co podmieni tylko nazwy i składy.

  2. Ta gra na PC jest 5 lat technologicznie do tyłu, więc szanse, że zadziała są duże.
   Jednak nie miałem okazji przetestować i nie wiem jak jest zoptymalizowana więc więcej nie mam co powiedzieć na ten temat. Patrząc na to co oferuje to powinna zadziałać na sprzęcie z 2010 roku

   1. Wiem. Sprawdzałem wymagania z ostatnich kilku edycji i bie było żadnych zmian. W pes 2013 były problemy z wykryciem dedykowanej karty, ale mimo to działało. W trial pes 2017 gra działa 50-60 fps, tylko powtórki w okolicach 30. W ustawieniach jednak przy procesorze było: BAD.

  3. Jeden plus tj. niskie wymagania sprzętowe za masę minusów np. gra jest gorsza niż wersja konsolowa.

   1. Z założenia wychodzę, że nie kupuję gier bez polonizacji. Taki fetysz. Poza tym na x1 miałem fifę, ale samochód powiedział mi że albo on albo konsola, więc..

 2. Gra jest gorsza od wszystkich innych gorszych gier :p
  Gniot totalny jeśli chodzi o PC i 40zł to hardcore-owa cena za ten bubel.

  1. grałem na x360 z kumplami i nie było tragedii. jeśli ktoś ma słaby sprzęt, a chce pograć w kopaną online bądź z kumplami można śmiało brać za taką cenę.

 3. Zakupiłem ale nigdzie nie otrzymałem klucza do steam. Jak wchodzę w link od cdkeys (download) to krzyczy nr. telefonu.