PC
Jeśli preferujecie cyfrową dystrybucję, to sensowny wybór jest tylko jeden. Cdp.pl sprzedaje grę za 109.99 zł. Inaczej jest w przypadku pudełek, bo większość sklepów oferuje nowego PESa w cenie ok. 120 zł, ale tylko Muve nie doliczy wam kilku lub kilkunastu złotych za dostawę.

Konsole
Tym razem polskie sklepy wyceniają grę nieco niżej niż brytyjskie. W przypadku wersji na PS3 i X360 zdecydowanie najtaniej jest w 3kropki.pl. Obie kosztują po 168.99 zł, ale doliczcie sobie do tego jeszcze 9.90 zł za wysyłkę. U konkurencji jest o min. 10 zł drożej.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "PES 2014 – Mini-przegląd ofert przedpremierowych"

 1. Byłbym w stanie kupić, ale tylko jeśli za rok, dwa, trzy (do czasu większych zmian tudzież nowego silnika) wychodziły by DLC aktualizujący składy i tak jak obecnie zmiany w fizyce, silniku.
  Model rok rocznego płacenia ponad stówki za gre mi nie odpowiada.
  Dlaczego? Do dziś dnia gram w FIFE 13, jestem w karierze na sezonie 2025/26. Żadnego meczu nie symuluję. Bawię się świetnie. I mam rozum- za ten sam produkt nie będę płacił kilka razy.

  1. Troche sie z Toba zgadzam. Ale z drugiej strony – stówka za rok grania to nie jest taki zly deal jak porownac do gierek na 4-10 godzin.

  2. I tu pojawia się problem. Bo patrząc pod tym kątem na sprawę to faktycznie, ta stówka na rok to niewiele zwłaszcza, że nie planuje przestać grać. Ale mogliby przejść na model 149 zł za podstawkę, później przez 3-4 lata aktualizacje co roku za góra 50 zł a następnie nowy silnik to od nowa cykl.

  3. Bardzo by mnie taki model ucieszyl. Nawet jakby bylo tak, ze chcac kupic wersje X+2 musiales kupic juz X i X+1.

 2. Jakbym chciał piłkę nożną bardziej arkadową i przyjemną niż symulację to lepiej brać Fifę czy PESa?

  1. Jak będzie z czternastkami? Nie wiem. Ale dotychczas to bardziej arkadowa jest FIFA, fizyka jest lżejsza, akcje łatwiej się układają. PES wymaga więcej poświęcenia jeśli się chce, żeby mecze wyglądały ładnie. Jednak żadna z gier nie jest trudna do opanowania.

   Ja wybieram FIFĘ z jednego powodu- licencje. Uwielbiam się bawić w trybie kariery, gdzie w głowie układam sobie otoczkę fabularną.

 3. Jest już demo na pecety?Demo fify nie zachęca do zakupu,chyba lepiej kupić 13 we promocji jak ktoś nie ma.

 4. Ja czekam na demo pes14 które ma być chyba po premierze, na konsolach jest, ale nie znam opinii .
  Fifa 14 jest fajna, mam 12, więc PES vs Fifa coś kupię tylko co… na razie jeszcze nie wiem i czekam na pes14, jakbym chciał grać tylko online to wiadomo że Fifa, ale ja muszę mieć feeling z gry, a że jestem fanem piłki, oglądam mecze, nawet byłem na kilku meczach na prawdziwym stadionie to wiem czego oczekuję.

  W Fifie mi się podoba że w 12 mogłem dodać własne przyśpiewki, więc gra nabierała realizmu z samej otoczki, każde wejście na stadion jest inne, a w Pesie jest jeden tunel i tyle…, Ale jedno ten PES ma być przełomowy więc po graniu w PES11 w końcu mam szansę na powrót do mojej ulubionej serii, którą pamiętam od czasów Winning Eleven/ISS Pro na PSX.

 5. Czy w PES 2013 można było grać przez sieć w jednej drużynie? Mam na myśli taką sytuację, że gram z bratem razem przeciwko innemu graczowi. Jestem od kilku lat z serią FIFA, ale w tym roku planuję zakup PES’a.

 6. CDP.pl ma problem z wersją cyfrową i dla tych, którzy zamówili pre-order będzie wysyłana wersja pudełkowa. Koszt wysyłki pokrywają oni. Ciekawe co było powodem takiego obrotu sprawy.