Paczka z klasykami RPG na Impulse

Świetna promocja dla fanów RPG. D&D Ultimate Pack na Impulse do zdobycia za 35.24zł. Zestaw zawiera:

– Baldur’s Gate 1 & 2 + Expansions
– Icewind Dale 1 & 2 + Expansions 
– Planescape: Torment
– The Temple of Elemental Evil
– Neverwinter Nights + 3 Expansion Packs
– Neverwinter Nights 2 + 3 Expansions Packs

Gry w angielskiej wersji językowej i nie podpinają się pod żadnego klienta

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Paczka z klasykami RPG na Impulse"

  1. Oferta moim zdaniem nie godna uwagi zwłaszcza na brak polskiego języka. Polecam zestaw Legendy RPG bodajże koło 10 zł + koszty przesyłki.

  2. Jeśli komuś zależy na PL zgodzę się z tobą , w reszcie przypadków nie masz racji :p cena podobnego zestawu kupionego na allegro to minimum 90 zł + koszta ( 0 szanse aby dostać cały pakiet u jednego sprzedawcy raczej ) a to wszystko przez Neverwinter 2 z dodatkami który jest trudno dostępny delikatnie mówiąc sprzedawane są używki i pozostałości magazynowe tylko. Najpewniej nie zmieni się to w najbliższej a może nawet przez naście lat.

    Dodam na marginesie że do NW 1i 2 widoczne są tylko 2 dodatki bo reszta już jest zintegrowana z podstawką tak pisze na oficjalnym forum sklepu.
    do każdej gry jest kluczyk instalacyj można spokojnie pograć przez neta 🙂

    szkoda ze do steama się nie podpina ( nie liczne osoby na steamie jeszcze posiadają NV 2 platium w postaci gifta ale ceny zaporowe 40-100$ 😀 )