Promocja na Overwatch Origins Edition

Overwatch Origins Edition za niecałe 130 złotych w cdkeys

Overwatch Origins Edition25.64 GBP (129,53 zł) – Battle.net

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Overwatch Origins Edition za niecałe 130 złotych w cdkeys"

 1. Blizzard nie podaje statystyk odnośnie liczby aktywnych graczy. Czyżby się bali porównań. Dead game, czy niedługo F2P ?

  1. gra w to masa ludzi, dowodem na to są chociażby bardzo krótkie czasy oczekiwania na dobranie graczy do meczu. Zarówno QP jak i Competive czy tez tryby z Salonu gier – wszędzie jest ruch.

   1. Slucham ?? Bardzo krótkie czasy? W salonie gier czasami czeka sie po 5-10 min, tylko w szybkiej grze jakoś to idzie jeszcze

    1. W salonie gier owszem czeka sie max 3min, ale jesli nei wyjdziesz po meczu zeby szukac nowej gry, tylko zostaniesz to gwarantuje Ci ze bedziesz mial po paru sec kolejna gre (sprwadzone i zawsze dziala). I jak najbardziej masa graczy gra czy to na rankedach nie ma problemu ze znalezieniem osob, czy to quickplay. Gra nie umiera i predko nie umrze

    2. Nie zawsze tak mam, z tymi 3 minutami to zależy od pora dnia, jak ktoś jest w miarę normalny i gra od południa do wieczora to faktycznie max 3 minuty, w nocy lub rano, sytuacja jest trochę inna… z tym zostawaniem w meczu, co o dziwo powinno działać tak jak opisałeś, to w moim przypadku (ostatnio nagminnie) zdarza mi się że po jednym rozegranym meczu, wychodzi powiedzmy na to jedna osoba, i gra nie jest w stanie dobrac jakiegoś innego gracza, kiedyś było to niemalże natychmiastowo, teraz jak ktoś wyjdzie to gra nie jest w stanie nikogo na zastępstwo znaleźć i wszyscy wracają do menu.

     Co do umierania gry, też mi się wydaję, że gra nie umiera, bo cena utrzymuje się całkiem wysoko więc graczy przybywa mimo wysokiej ceny, choć ja np. tak jak kiedyś grywałem dużo, tak teraz prawie wcale…

    3. Jeszcze nie spotkalem się z tak dlugimi czasami oczekiwania, a mam już ponad 100 poziom. Myślę, że z 3 min. max w Salonie gier, przy QP czy Ranked to do max 1 min..

    4. Może grasz bardzo dobrze albo bardzo słabo i ciężko znaleźć innych graczy z podobnymi umiejętnosciami?

   1. O tych ponad 20 milionach sprzedanym egzemplarzy to wiem. Kwestia tylko dlaczego nie chwalą się nigdzie liczbą aktualnie grających. Co z tego że jakąś grę kupiło np: 100 milionów jak aktywnych może być 30 tyś. Dziwię się po prostu brakiem chwalenia dobrymi statami, jeśli takie są.

    1. No, ale nawet przy WOW zawsze podawali liczbę kont jaka była, pamiętam jak WOW przekraczał 5 milionów graczy i to była po prostu liczba kont. A ile rzeczywiście grało? WOW żyje do dzisiaj, odpowiedz sobie sam. Jakoś EA też nie chwaliło się ilu graczy gra, Activision czy Ubi też posługują się liczbą kont założonych. Normalna sprawa, ale nie, to onionman, musi doszukać się wszędzie spisku i umierających gier. Może OW pomylił ci się z Battlebornem, który faktycznie niedługo przejdzie na f2p?

    2. Co więcej, serwery mają zazwyczaj limit do ~~25k graczy (Vanilla miała 2.5k). Wysuń wnioski jak się to ma do liczby założonych kont i ilości serwerów.

  2. 25 milionow kupilo gre (teraz pewnie wiecej, bo juz troche czasu minelo od podania info). Nikt nie podaje statystyk aktywnych graczy, firma uzywa jedynie innego sformulowania na ”stworzone konta”, typu aktywni gracze.