«

»

Overwatch Legendary Edition za niecałe 124 złote w cdkeys

Overwatch Legendary Edition PC – £25.64 (123,84 zł) – Battle.net

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym dolnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • Pierwszy raz od premiery powiem, że – nie warto. Niestety nowy content jest dostarczany do gry w wręcz ślimaczym tempie. Od premiery gry 23 maja 2016 dodano 5 map do głównych trybów gry + 6 map popierdułkowych do 3v3 i Deathmatchu oraz 5 bohaterów?
  Po dwóch altach udało się dodać LFG, wciąż nie ma gildii czy jakichś klanów. Ogólnie rozwój gry stoi i kwiczy.
  Progression to kolejne skórki, a w tym roku Summer Games pojawilo sie 3. raz z tym samym – zero nowości i zmian. Szkoda, bo gra miała potencjał by żyć, a umiera, czasy wyszukiwania pierwszy raz od dwóch lat stały się dłuższe niż minuta i obecnie szukam gry ze znajomymi po 3-4 minuty, a jestesmy w Goldzie, w ktorym ponoc jest najwiecej graczy

  • Potwierdzam, a i tak się dziwię, że dopiero teraz niektórzy zauważają, że ta gra po prostu umiera. Nawet się nie logowałem na summer games. Straszna nuda. Content dodawany powoli, odchodzący gracze profesjonalni, toksyczna społeczność, bezsensowne nerfy i buffy, a nowy bohater to już po prostu jakiś troll ze strony Blizzarda (ja rozumiem, że masz w grze wielkiego goryla czy gościa paradującego w stroju żniwiarza, no ale kur**, litości, chomik?).

 • Inferius

  co daje legendary? Do tej pory były tylko standard i origins