X

«

»

Okazje tygodnia na Originie – FIFA 14, Medal of Honor Warfighter, The Sims 3 Cztery pory roku

FIFA 14 – 29,95 zł
FIFA 14 Cyfrowa Edycja Specjalna – 37,45 zł
Medal of Honor Warfighter – 14,99 zł
The Sims 3 Cztery pory roku – 44,50 zł

Przypominamy, że nadal możecie pobrać za darmo Syndicate (1993).

Chcesz mieć wpływ na przyszłość Łowców Gier oraz Salenauts? Pamiętaj, że kupując z naszych linków bezpośrednio przez przeglądarkę pomagasz nam rozwijać oba projekty!

 • linki nie działają otrzymuje komunikat:

  302 Moved TemporarilyThe document has moved

  • Gra i trąbi zespół kombi.

  • U mnie działają. Sprawdź na innej przeglądarce.

  • sedziu

   Wszystko działa. Sprawdź teraz.

 • sedziu

  Ten Medal of Honor Warfighter to kasa wywalona w błoto, albo inaczej, miejsce na dysku wywalone w błoto 🙂 W to już nikt nie gra. Singleplayera nie biorę pod uwagę bo kto gra w single w XXI wieku.

  • Ja…zakupiłem rok temu dla Singla, również za 15 złoty ponieważ poprzednia część bardzo mi się podobał w tej materii. Tu niestety postawili w stronę COD’a… ale nawet w multi ktoś grał! 😉

  • Poweim ci że do dziś są min. 4-6 serverów na których jest trochę ludu 😉
   A wieczorami się nie dopchasz 😀 Wiem bo mam Generała na MAX zrobionego.

  • yyy… ja gram w większość gier dla singla, nie wiem o czym mówisz 🙂 nie licząc CSa i takich innych. Chyba że pisałeś to w kontekście MoHa 😀

  • Sumra

   Ja gram w gry TYLKO dla singla.

   • takze gram 98% w single

  • Multi ciągle aktywne społecznościowo – szczególnie klanowo :p

   cały czas sparingujemy 😛

   Masa gameplayu z sparringów MOH:W na YT jest

   [FS] Oiketerion podrawiam

 • Zapłaciłem 90 zł za 15-stke, przesiadłszy się z 13-stki i jestem delikatnie mówiąc rozczarowany. Gra strasznie straciła na dynamice kosztem cut-scenek „urealniających” rozgrywkę, które jak dla mnie EA może sobie wsadzić w rzyć. Skutkuje to tym, że oglądamy do porzygania te same animacje przepychających się zawodników, sędziów gwiżdżących spalonego zawsze z tą samą animacją, jakieś durne zbliżenia na zawodników, jednym słowem „innowacja”. To wszystko częstokroć bez możliwości przewinięcia. Wyobraźcie sobie jak to irytuje kiedy przegrywacie i zależy wam na jak najszybszym odrobieniu wyniku. Powtórek kontrowersyjnych sytuacji jak nie było tak wciąż nie ma, zmuszany jestem wychodzić każdorazowo do menu, żeby sprawdzić za co odgwizdany został faul. O mechanice nie ma sensu się wypowiadać. To się zanadto nie zmieniło. Z minusów muszę jeszcze nadmienić, że z jakiegoś powodu granie na kamerze „Zostań gwiazdą” powoduje ograniczenie płynności do 30 klatek, choć przełączenie na jakąkolwiek inną daje nam już 60. Z plusów: ładna murawa i ten next-genowy rozbryzg wody grając w deszczu:D do tego prezentacje stadionów przed meczem są miłe dla oka. Mimo wszystko i tak w to gram złorzecząc tylko trochę więcej, aniżeli przy poprzedniej części. O Fifie 14 niestety się nie wypowiem, jednak z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że najprawdopodobniej wziąłbym tę część zamiast 15-stki. Pozdrawiam.

  • Dzięki za wyczerpująca odpowiedz, chyba jednak się skusze. Jako, ze jestem niedzielnym graczem gier sportowych, a z tego co widzę to o wiele więcej jest pochlebnych opinii o Fifa 14.

 • Kupilem juz 14 i jestem zadowolony, w sumie dostalem to co oczekiwalem dostać. Gram tylko raz na jakis czas wiec cena 30zł jest w sam raz dla mnie. Na 15 musiałbym czekac pewnie rok, az bedzie dosyc tanio, a i tak pewnie okazałaby sie słabsza (przynajmniej takie opinie chodzą po necie).