Oferta weekendowa na Steamie - gry Activision

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta weekendowa na Steamie – gry Activision"

 1. Wszystkie Transformersy bardzo polecam, tylko Devastation czeka u mnie na ogranie. Nawet to słabsze Rise of the Dark Spark prezentuje się naprawdę fajnie. Fall of Cybertron jest kapitalne, na najwyższym poziomie trudności umie dać w kość.

  1. Ja również polecam Fall of Cybertron, bawiłem się na tyle dobrze, że po ukończeniu singla odpaliłem tryb multi co rzadko się u mnie zdarza. Zresztą, War for Cybertron jest równie dobre, choć tam pewnie ciężko będzie kogoś spotkać w sieci…
   Zastanawiam się czy nie kupić Devastation, ale cena nadal dość wysoka, a tryb single podobno trwa tyle co kampania w CoDzie :

   1. no kampania nie jest za długa, ale fajnie się ja gra i spokojnie można przejść ją kilkoma Transformersami. Dla mnie G1 to sentyment i gra się świetnie 🙂

 2. Czekam, aż Transformersy i Korra trafią do CDA :E
  Kiedyś muszą, skoro już nawet Deadpool był 😛

  1. No w tej cenie to Deadpoola w ogóle się nie opłaca grać. Gra jest mocno niedopracowana i nie jakaś wybitna pod względem humoru.