X

«

»

Oferta weekendowa na Steamie – Darkest Dungeon, Galactic Civilizations III i seria Wargame

steam

Darkest Dungeon – 15,40 €
Darkest Dungeon Soundtrack – 6,69 €
Darkest Dungeon: Soundtrack Edition – 18,75 €
Galactic Civilizations III – 13,60 €
Galactic Civilizations III – Mercenaries Expansion Pack – 9,99 €
Wargame: Airland Battle – 4,99 €
Wargame: European Escalation – 2,49 €
Wargame: Red Dragon – 11,99 €
Wargame Franchise Pack – 14,99 €

 • Darkest Dungeon to chyba najlepszy roguelike (lite?) połączony dość silnie z RTSem i RPG jaki wyszedł. Mnie gra pochłonęła na dobre 100-120 godzin a nawet nie tknąłem tytułowego „Najmroczniejszego lochu”. A i polskie tłumaczenie jest… dosyć specyficzne bym powiedział, ale używa pasującego do klimatu gry języka. Ja mimo wszystko wolę angielską wersję językową.

 • Darkest Dungeon warte każdych pieniędzy (a i polecam soundtrack wziąć), tak samo seria Wargame (coś pięknego dla fanów hardcore’owych RTS’ów).

  • Co do Wargame zgoda, ale Red Dragon ma w Steam Store w naszym regionie tak pojechaną cenę że któryś już raz rezygnuję z zakupu by nie wspierać takiej regionalizacji cenowej. 11,99€ na „promocji” to po aktualnym kursie PP 55,19 PLN. Ta gra bez obniżek jest w wydaniu boxowym od CDP z nowej EkstraKlasyki po 33 zł.
   Krew zalewa jak patrzę na takie ceny gier w dystrybucji cyfrowej. W sumie można temu powiedzieć „nie” tylko nie kupując i zakładając że prędzej czy później będzie w bundlu czy CD Action.

 • 33%? O kupnie pomyślę przy -75 jak już

  • Najnizej bylo -50% na krotko przed wyjsciem z early access (albo to bylo 66%?) na -75% nie ma co liczyc moim zdaniem, baaardzo dlugo nie bylo promocji na ta gre wyzszej od -33%.

   • No ja chyba wezmę przy letniej zobaczymy. Jak za tyle godzin potencjalnej gry którą ciężko zastąpić klimatem… chyba że Dark Soulsami których nie trawię.