X

«

»

Oferta weekendowa na Steamie – Call of Duty: Black Ops
PC

Oferta weekendowa na Steamie – Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops Bundle (ROW) – 38,49€
Call of Duty: Black Ops II Bundle – 49,99€
Call of Duty: Black Ops III – 29,99 €
Call of Duty: Black Ops III – Season Pass – 39,99€
Call of Duty: Black Ops III – Digital Deluxe – 74,99€
Call of Duty: Black Ops III – Multiplayer Starter Pack Upgrade – 15,52€

Oferta potrwa do 3 października.

 • Neliel

  To to już są obniżone ceny? Co prawda gra mnie specjalnie nie interesuje, ale cenią się…

  • W końcu to Activision 😀

   • Do irracjonalnych jak na PL warunki cen Activi$ion, zwłaszcza CoDów w Steam Store, już chyba wszyscy się przyzwyczaili i nawet brew się nie podnosi.

    Zaciekawiło mnie za to co innego – od kiedy to oferty weekendowe w Steam Store zaczynają się we wtorek o 19.00, niektóre kończą w niedzielę o 19.00 zamiast w poniedziałek o tej godzinie (BF BadCompany2 ostatnio)?
    „Nasi tu byli” i rodacy przegnani strachem o życie w UK dotarli do Bellevue robiąc powitalne pochlajparty, zatrudniono lokalnych stażystów, ci się uczą i jest bu*l jak zwykle w takch przypadkach, czy byly ostatnio w Steam Store jakieś zapowiedziane / planowane zmiany które przeoczyłem?

    • Niebawem zmieni się cała szata graficzna sklepu i sposób w jaki będą działać promocje. To jest jak podejrzewam początek wprowadzania tychże zmian… dość chaotycznie to wygląda trzeba przyznać.

    • Można prosić o link do opisu tych planowanych zmian?
     Jedyne co ostatnio zauważyłem poza na razie nie do końca jednolitym czasem obowiązywania cen promocyjnych, to pakiety (oraz to to że devsi, zwłaszcza ci mniejsi je wreszcie ogarnęli tak, że już raczej nie trafiają się trochę wbrew ich intencjom oferty na małe gry indie dosłownie za kilka centów jako część pakietu) oraz ograniczenia co do kupna giftów do ekwipunku w przypadku gier zabezpieczonych VAC.

 • Jak chodzi o ceny gier to Polska jest dla nich w strefie euro. Ale jak do grania w multiplayery to ruskich na serwerach, że za psami rzucać. Z całego byłego Sojuza. Moskwa, zauralskie- dawne republiki, nawet z Władywostoku. Szkoda, że cen nie dają dla nas jak dla ruskich.

  • za to na ps4 ruszyła już islamska inwazja. Chyba pierwsze co robią migranci w Niemczech, to zasiadają do Call of Duty na ps4. W ramach treningu?

   • Cóż, ciocia Angela przyznała islamskim imigrantom socjalnym sowite zasiłki z kiesy podatników, więc kupują oni konsole, gry i bawią się w wojnę… szkoda że tacy odważni w Syrii nie byli, bo efekt jest taki że kurdyjskie kobiety muszą teraz za tych „hojraków” walczyć :/