«

»

Oferta tygodnia w GMG – Life is Strange 2 za 120 złotych

-25% – Life is Strange 2 (PC) – Complete Season – £24.74 (119,76 zł)

 • Cassiel

  Podejrzewam że dzielenie gry na epizody przyczynia się do tego, że ilość graczy gotowych kupić grę w dniu premiery, za premierową cenę jest drastycznie mniejsza, niż gdyby zdecydowali się na wypuszczenie całości 🙂 Ale ich cyrk, ich sprawa.

  Na grę oczywiście czekam. Ale kupie dopiero gdy wyjdzie w całości 🙂 Nie ma co grać na raty.

  • Jakby gra wyszła w całości, to można byłoby ją porządnie zrecenzować, a tak kupuje się trochę kota w worku. Ja po pierwszym epizodzie pierwszego LIS spodziewałem się czegoś zupełnie innego i teraz też dostaniemy pewnie coś innego, niż można się spodziewać.

  • PawelF

   Pierwszy ep LiS(1) kupilem w jakims bundlu (zanim nie rozdawali go za darmoszke) tylko sobie apetytu narobilem. Ale gre kupilem pozniej jako calosc.

   Tutaj tez poczekam.

   Powod jest prosty – chce grac kiedy i jak mi pasuje a nie ze pogram troche i potem czekanie na kolejny epizod.

   Ich sprawa jak wydaja, moja (lub raczej nasza – graczy) kiedy kupujemy.

   W kolejce jeszcze ten darmowy epizod co go rzucili, oraz Before the storm (<- to dopiero na liscie zakupowej).

   Mam w co grac 🙂

 • A ja uważam, że forma epizodów jest super. Nie ma nic przyjemniejszego niż porcjowanie przyjemności.

  Przyznajcie uczciwie, że cena jest dla was zbyt za wysoka :)))))

  • Ja akurat również myślę, że do tego typu gry epizodyczność bardzo pasuje. Uwielbiam rozkminy ze społecznością, zwłaszcza na reddicie, o tym co się wydarzyło i co się może stać w kolejnych odcinkach.
   Pomijając to wszystko cena jest wysoka, względem pierwszej części podnieśli ją dwukrotnie. Dlatego ja osobiście czekam aż spadnie w okolice stówki i wtedy biorę.

   • W przypadku LiS te rozkminy to była dodatkowa ogromna porcja frajdy, potwierdzam!

    Ech, i pamiętam jak na Nuuvem na premierę całe LiS kupiłem za 36 zł, dobre czasy…

  • Popieram 😉 Wyczekiwanie kolejnych epizodów, dyskusje o tym co się wydarzyło i co może nastąpić dalej to magiczny czas 😉 Ten czar pryska gdy się dostaje całość na tacy, nie ma już tej frajdy.

  • Ktoś ma inne podejście do wydawania gier w epizodach, to trzeba go nazwać biedakiem, żeby sobie przy okazji ego podbudować? xD

   • Chyba masz jakieś kompleksy. Nikogo biedakiem nie nazwałem. Gra jest droga i tyle. Ty widzisz w tym jakiś spisek i atak na mniej zamożnych. Żeby było jasne – ja nie kupię za taką kwotę…