Oferta dnia w Ubishopie – The Settlers 7: Droga do Królestwa Gold Edition

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia w Ubishopie – The Settlers 7: Droga do Królestwa Gold Edition"

  1. Jestem wielkim fanem Settlersów, a za ideał stawiam część drugą serii. Siódemka to naprawdę udana odsłona i polecam ją z czystym sumieniem. Dobry singiel, rajcowne multi. Gra na wiele godzin.

 1. Gra po zakupie podpina sie pod konto czy po prostu dostajemy cdkey?? Bo nie wiem czy moge przez swoje konto kupic ja kumplowi

  1. Właśnie przetestowałam i po zakupie wyświetla się numer seryjny oraz gra podpina się automatycznie pod konto. Natomiast nie wiem, czy można taki numer potem komuś przekazać.

    1. Zwyczajnie po automatycznym podpięciu po zakupie, a mając dodatkowo widoczny cdkey otrzymasz komunikat, że gra była aktywowana na innym koncie, nawet jeśli byś ów numer wprowadzał na swoim.

   1. 1404 (Gold też) wyszło gdy polski Ubisoft już w pełni prosperował. Polska wersja być powinna. Zdziwiłbym się gdyby jej nie było.

 2. Widzę, że zawiera 3 DLC… To chyba wszystkie 🙂 A tą wersję ciężko w dobrej cenie wyrwać, więc chyba trzeba kupić. Pierwsza gra jaka będzie na uplay xd

  1. „Enjoy the award winning game of 2010 in its most complete edition to date with all three downloadable contents (DLC) included on the disc, offering hours of additional gameplay in both single and multiplayer.”

   I jak dasz „Dowiedz się więcej” to pisze DLC I – FEATURES, DLC II – FEATURES, DLC III – FEATURES

 3. Mam wersję z Exclusive podstawki po polsku. Wenecję z Uplaya też po polsku. Brak polskiej wersji w Gold wydaje mi się wobec tego nieco dziwny… W takim razie musimy się zapytać kogoś kto kupił wersję digital z Uplaya. 😀

  1. Zakupiłem na Uplay i zainstalowała się po angielsku. Jest jakaś możliwość aby to spolszczyć ?