X

«

»

Oferta dnia w Gamersgate – Tiny and Big: Grandpa’s Leftovers

gamersgate2Tiny and Big: Grandpa’s Leftovers – £1.75

Trwają również weekendowe promocje z seriami Sanctum i Defiance.

 • W Humble Store jest za 1,5$ : ) dobrze byłoby dokleić info, żeby nie kupił jej tutaj ktoś nieświadomy.

  • Własnie przez takie newsy uwazam że cała idea łowców bierze w łeb. Jesli dana gra jest tańsza gdzie indziej to po cholere wklejać taki news? Tym bardziej że ten sklep NIGDY nie ma niczego taniej niż kiedyś już było w innym sklepie.

   • powinno być po prostu info, że w danym momencie jest gdzieś taniej, przy niektórych newsach się to zdarza, dlatego nie rozumiem czemu tak często jest to pomijane (a już szczególnie w przypadku promocji cdp).

    • Info to swoją drogą, jeśli chodzi o cdp to pewnie patriotyzm robi swoje. A jeśli już mowa o tym sklepie to czasem mam wrażenie że ma być limit newsow wyrobiony na dzien i niewazne ze w gamersgate zawsze jest drozej, mają promocje z dupy to też napiszemy, Ewidentnie jest coś nie tak jeśli chodzi o takie newsy…

    • patriotyzm patriotyzmem, ale najczęściej towarzyszy mu reklama danej wyprzedaży/promocji na głównej i w prawej kolumnie… 😛

   • Jakkolwiek GG (podobnie jak GMG) ma program lojalnościowy (o którym każdy Łowca na pewno wie 😉 ) i ludzie, którzy zbierają u nich kredytki (czyli BC) za referale czy recenzje i servicedesk, mogą mieć grę za friko, nawet jeśli gdzie indziej będzie formalnie taniej.
    Zatem info o promocji u nich zdecydowanie się przydaje.