X

«

»

Oferta dnia w Gamersgate – Krater

gamersgate2Krater – £2.49 – Steam

Oferty weekendowe:

ArmA 2 – 2.69£
ArmA 2 British Armed Forces – 2.72£
ArmA 2 Combined Operations – 5.75£
ArmA 2 Operation Arrowhead – 4.05£
ArmA 2 Private Military Company – 2.72£
ArmA 2: Army of the Czech Republic – 2.01£
Arma 2: Complete Collection – 8.50£
Anomaly Warzone Earth – 1.75£
Anomaly 2 – 3.00£
– Steam

Anomaly 2 2-Pack – 5.00£ – Steam
Anomaly Korea – 1.00£ – Steam
Anomaly Warzone Earth Mobile Campaign – 1.00£ – Steam
Anomaly Ultimate Bundle – 4.75£
– Steam
Baldur’s Gate II Complete
– 1.74£

Baldur’s Gate Enhanced Edition – 3.74£ – Steam
Baldur’s Gate The Original Saga – 1.74£
Dungeons & Dragons: Daggerdale – 2.49£
Dungeons & Dragons Neverwinter Nights Complete – 4.99£
Icewind Dale 2 – 1.75£
Icewind Dale Complete – 1.74£
Neverwinter Nights Diamond – 1.74£
Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection – 3.74£
Neverwinter Nights 2: Complete – 3.74£
Baldur’s Gate II: Enhanced Edition – 4.75£ – Steam

 • Eh, łezka się w oku kręci jak widzę te erpegi. Tyle czasu przy nich spędzonych, eh. Takich gier już nie robią.

  • Bartłomiej Listwon

   Robią, tylko trzeba trochę poczekać – Pillars of Eternity i Torment: Tides of Numenera

   • Aż dwie – normalnie Renesans :P. Nie robią – taki niestety fakt.

 • BG2 za tyle bym wziął, ale poczekam jeszcze te trochę, może w czasie tej promocji gdzieś jeszcze pojawi się, z tym, że oferta w dolcach.

 • pecet

  Krater warto? Bo zaraz po premierze to wiem że było bardzo zabugowanie, jak jest teraz? Podobne to do Torchlighta 2 – który obecnie jest moim ulubionym h’n’sem – czy nie?

  • Ja mam i podoba mi sie, ale czy podobne do T2, to nie wiem, bo nie posiadam. Za te cene warto. Poza tym gra ma karty Steam, wiec pare groszy odzyskasz ze sprzedazy.

  • MDA

   Dużo słabsze od Torchlight 2 a nawet 1. Trochę może podobne do How to survive. Choć w tej cenie można kupić lub czekać na kolejnego bundla z Kraterem.

  • Zarówno Krater jak i T2 całkiem mi się podobały (w obu mam ponad 40 godzin gry) ale mimo wspólnej etykietki h’n’s są to zupełnie różne tytuły. Torchlight – wiadomo, może bez wielkiego nowatorstwa i fajerwerków graficznych ale gra się tak samo przyjemnie jak dawniej. A Krater… no cóż: 3-osobowa drużyna, którą kierujemy równocześnie, co przy braku pauzy i liczbie przeciwników może powodować kontuzje nadgarstków 😉 Mizerny rozwój postaci – jest chyba łącznie 7 klas i każda ma 2 (!) z góry przypisane umiejętności, awans na kolejne poziomy odblokowuje jedynie możliwość poprawiania statystyk postaci/umiejętności przez umieszczanie niewyjmowalnych implantów. Poza tym max level postaci to 15 (osiąga się szybko), całe uzbrojenie to raptem broń+’gadźet’ (granat, leczenie, czasowe zwiększenie statystyk) ale w tej prostocie jest jakiś sens: TRZEBA kombinować ze składem drużyny i ustawieniami umiejętności, myśleć trochę nad taktyką – mi rozgrywka przypominała takie jakby League of Legends grane całą drużyną naraz 🙂
   Na plus: grafika, klimat, crafting; na minus: brak porządnego opisu umiejętności (np. jak statystyki przekładają się na leczenie czy spowolnienie), mało przedmiotów i słaba opłacalność ‚polowania’ na nie, brak pauzy (ale wtedy byłaby to zupełnie inna gra).
   Gra specyficzna i nie dla każdego ale w tej cenie można spróbować.

 • Informacja dla potencjalnie zainteresowanych: ceny kompletnie nieopłacalne. Za 5 czy 7 zł zł w Saturnie można (było?) kupić PL wydanie Legend RPG z BG I + II + dodadki, sagą Icewind Dale, Planetscape Torment i Lionshart. Nawet wydania Enhanced Edition tańsze są chyba na Steamie. To samo z ArmA – akurat pamiętam bo na koniec Winter Sale kupiłem ArmA X Anniversary Edition za 7,99e z 80% off – ładnych parę godzin tradowałem w nocy na kartach by zarobić brakującą kwotę do tej Arma X (była na flash sale 8h), a i tak zabrakło mi na Army of Czech Republic za 1,39e (co ciekawe nie ma tego dodatku w tak kompletnym wydaniu zbiorczym jak ArmaX – jest w ArmA II Complete za 5,99e, ale potem nie da się osobno dokupić dodatków z wydania kolekcjonerskiego ArmA X 🙁

  • BG2 EE nie był chyba nigdy taniej, bo poluję, a promo lepszego sobie nie przypominam, Jedynka była za 5 ojro, ale dwójki w tej cenie nie widziałem.

   • Jedynka byłą za 3,75.

   • Nie było, bo też poluję na BG II EE. Chyba kupię 🙂

   • No i kupiłam 😛

 • MDA

  Legendy RPG za 9,99 zł:

  W skład pakietu wchodzą:

  Baldur’s Gate II: Cienie Amn

  Baldur’s Gate II: Tron Bhaala

  Icewind Dale II

  Lionheart: Legacy of the Crusader

  Baldur’s Gate

  Baldur’s Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy

  Planescape: Torment

  Icewind Dale

  Icewind Dale: Heart of Winter

  Baldur’s Gate I+II z dodatkami – Przenieś się do Zapomnianych Krain, gdzie swoje przeznaczenie określisz mieczem i magią. Przed tobą niesamowite przygody, heroiczne wal-ki z przerażającymi bestiami i niezliczone wyprawy przez mroczne lochy. Znajdziesz tu dziesiątki tysięcy niepowtarzalnych lokacji i tysiące różnych postaci. Przemierzaj wielki, fascynujący świat żyjący własnym życiem!
  Icewind Dale I+II z dodatkami – Wyrusz w fascynującą podróż na północ, do mroźnych regionów Doliny Lodowego Wichru. Odwiedź ogromne miasta, świątynie, przerażające więzienia, prastare ruiny z mrocznymi lochami. Stań do walki z hordami wrogów i mrokiem, który powoli pochłania Zapomniane Krainy. Powstrzymaj nadciągającą zagładę i okryj się na wieki sławą niepokonanego bohatera!
  Planescape: Torment – Rozpocznij kolejną wielką przygodę w Sigil – „Mieście Drzwi”, miejscu, gdzie można znaleźć bramy do innych rzeczywistości i światów, gdzie słowo potężniejsze jest od miecza, a wiara ma siłę zmiany praw fizyki. Tutaj spotykają się istoty ze wszystkich zakątków wieloświata. Odkryj swą tożsamość w świecie, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje.
  Lionheart: Legacy of the Crusader – Przenieś się do średniowiecznej Europy, w której straszliwy kataklizm naruszył delikatną strukturę rzeczywistości. W jego wyniku świat opanowała magia, pojawiły się duchy i demony, a stworzenia zaczęły mutować w straszliwe potwory. Jako potomek Ryszarda Lwie Serce będziesz musiał użyć całego sprytu, wszystkich sił i umiejętności, aby odkryć swoje przeznaczenie i uchronić ludzkość przed zagładą!

 • Na allegro jest ta kolekcja Legendy RPG w niezłej cenie, dzięki, zamówię sobie:)

  • Ja tak niedawno uczyniłem (jedyna wada to koszt przesyłki czyli dwukrotne podbicie ceny). Obecnie na tapecie Baldur 1 i Planescape Torment. Te gry nawet tylko z modami do podniesienia rozdzielczości nadal dają świetną zabawę. Wada, że BG1 w wersji „vanilla”, czyli klasycznego gołego bez bgtutu czy bgt a wyłącznie z widescreen modem – niestety nie dorobił się moda powiększającego interface i należycie czcionkę w 1920×1080. Jest polskiej produkcji mod tego typu do paru innych rozdzielczości. Co innego PT, tu świetnie wykonano tę pracę, ale, że zawsze jakieś urojone problemy sobie znajdę, to mimo, że grę obsługuje ten sam silnik co w BG, nie jest wspierana, w przeciwieństwie do BG1, w ramach Achemy od Creativa, czyli EAX’a w niej nie uruchomimy, Oczywiście o ile ktoś z tego korzysta przy np. X-Fi i Visty czy 7. W ogóle tę wersję klasyki, o której tu wspomniano dzięki komentującym w Łowcach zakupiłem, za co dziękuję:)

 • CIesze się że znalazłem tą strone !

 • Poprawcie cenę Baldur’s Gate II: Enhanced Edition – obecnie 18,99£

  • Tak samo Krater 9.95£