Oferta dnia w cdp.pl - Wiedźmin + komiks gratis

W ramach oferty dnia  od cdp.pl zakupicie taniej:

Wiedźmin : Edycja Rozszerzona za 14,99 zł

Do zakupu otrzymamy za darmo komiks w formie e-booka „Wiedźmin Racja Stanu” Oferta ważna do jutra do godziny 12-tej.

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia w cdp.pl – Wiedźmin + komiks gratis"

  1. Na miliard procent wersja cdp.pl 😛 mam u nich wiedźmina 2 zakupionego [ 20 giga ściągania ] – wystarczy, że przy jednej paczce będzie błąd i już mogiła… A tego ich downloadera nie skomentuje nawet 😛 Polecam poczekać na obniżki na steamie 🙂

 1. Chyba napiszę w końcu ten artykuł na temat „jak nie robić promocji i z pozycji lidera spaść na miejsce najgorszego wydawcy i sprzedawcy gier w Polsce”.
  Cóż szkoda, że o tym biznesie decydują krawaciarze co „nie mieli czasu” na gry.
  Czekamy na to co jutro pokaże Muve.

 2. Jeśli chodzi o wersję wiedźmina 2, to jest wersja steam ale nie na cdp, sam mam wersję steam, aczkolwiek użyłem klucza steam, żeby mieć wersję z gog.com. Steamowa wersja nie działa w trybie offline, chyba, że cośnaprawili w ciągu ostatnich 2 miesięcy.
  Sorry coś mi się pomyliło, zapomnialem, że to wątek o pierwszej wersji wieśka

  1. Z tego co zauważyłem to zarówno W1 jak i W2 w wersji Steam są sprzedawane wyłącznie na Steam.

 3. Ja kupiłem obydwa Wiedźminy w Wirtusie po ok. 40 zł i jestem zadowolony:) Fajne wersje pudełkowe oraz DRM free:) Raz płytę wkładam i gram 🙂 Uważam, że CD Projekt RED jest najlepszym wydawcą. Nie dojść, że dał te gry bez żadnych DRM-ów to jeszcze umożliwia dla pragnących Steam-owej wersji również taką możliwość:) Jak komu się podoba:)

 4. No teraz „geniusze” z cdp.pl będą uzasadniać wyższą cenę bezpośrednio u wydawcy (Wiedzmin 1 EE u wydawcy 15 zł, na steam z cenami dla „biednego” Zachodu i opłatami pośredników (Steam) oraz Visy/MC – 2 euro – tymi dorzucanymi na siłę komiksami do oglądania na monitorze – jakby kogoś to obchodziło. Gry w wersji digital download, ale książki i komiksy taniej i lepiej kupować normalne papierowe.
  Rachunek jest prosty – albo ludzie z cdp.pl otrzeźwieją z tymi cenami, albo kupujemy polskie wiedźminy taniej na Steami z 75% off i dodatkowo robimy aktywację klucza ze steam na gog.com dla wersji DRM free, co przy zakupie na cdp.pl jest AFAIK niemożliwe.

  1. Ale pamiętaj Steam to DRM, a CDP się tym brzydzi. Tzn. brzydziło się bo chyba już zauważyli, że tylko klucze aktywacyjne na Steam im się sprzedają podczas Giermaszy.
   Szkoda tylko, że sprzedają albo gry które już większość osób ma, albo drożej niż można było kupić wsześniej u konkurencji na Zachodzie (np. GMG), albo można było mieć za darmo lub z bundla.