cdp2W ramach oferty dnia od cdp.pl taniej zakupicie:

The Whispered World – 9,99 zł

Oferta ważna do jutra do godziny 12-tej.

 

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia w cdp.pl – The Whispered World"

  1. Bardzo fajna przygodówka. Oprawa audiowizualna na wysokim poziomie. Zagadki w miarę sensowne. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenie to, że bez ostrego przeszukiwania każdej lokacji nie zawsze da się znaleźć niezbędne do rozwiązania problemów przedmioty. Są tak wkomponowane w tło, że praktycznie się nie odróżniają. Może przydałoby się jakieś lekkie ułatwienie w postaci podświetlenia wywołanego jakimś klawiszem.

    No i słyszałem, że podczas tłumaczenia z niemieckiego uleciała duża dawka humoru z dialogów (ale to już notoryczne dla gier od Daedalic Entertainment, vide seria Deponia)

  2. Świetna, oldschoolowa przygodówka, w tej cenie naprawdę warto. W końcu wpadła do kolekcji i będę mógł ją przejść po raz kolejny, żeby znowu zastanawiać się przez pół godziny nad wyborem przy zakończeniu:)

    1. Nie chcę tutaj za dużo zdradzać na temat zakończenia, ale ja tam żadnego wyboru w mojej wersji nie miałem 😛

      Co ciekawe, wynik alternatywnego zakończenia „The Whispered World” można zobaczyć w grze „Chaos on Deponia”. Znalezienie go owocuje zdobyciem osiągnięcia „Po drugiej stronie lustra”.