cdp2W ramach oferty dnia od cdp.pl taniej zakupicie:

Fallout – 9,99 zł
Fallout 2 – 9,99 zł
Fallout Tactics – 9,99 zł

Oferta ważna do jutra do godziny 12-tej.

Po obniżonej cenie można również nabyć:

Two Worlds Game of the Year – 9,99 zł
Two Worlds II Game of the Year – 14,99 zł

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia w cdp.pl – seria Fallout"

 1. Pomijając już, że gog rozdawał pierwszego Fallouta za darmo, a dopiero co na Steamie te 3 tytuły w ramach Fallout Collection były TANIEJ (za ~20 zl): http://store.steampowered.com/sub/2008/
  to nie przestaje mnie zadziwiać robienie idiotów i struganie nabywców przez „promocje” cdp.pl – z ich „obniżkami” wychodzi za komplet w formie cyfrowej z ich wyjątkowo niskimi kosztami dystrybucji 30 zł (drożej niż na steamie) i 3x drożej niż ten sam cdprojekt sprzedawała Sagę Fallout pudełkową. Mam to wydanie z cdprojektu z Fallout 1 & 2 & Tactics ze ścieżkami dźwiękowymi, mnóstwem grafik, opowiadań itp. kupione za 9,99 zł (cena nominalna xtra gry), a tu cdp.pl szuka frajerów i chce 9,99 zł za jeden tytuł.

  1. ale tylko ok 20 pierwszych minut, potem cene poprawili …
   ani gog ani steam nie maja ww faloutow po polsku,
   wersji cyfrowej nie odsprzedamy jak nam sie znudzi, poza polska z cdp tez nie skorzystamy 😐
   ja mam wersje ze steama za 2,99 i jestem zadowolony 🙂

  2. Niektóre promocje steam też budzą śmiech, a jakoś do tego nikt się nie przyczepia. Czasem zdarzają się dobre promo i od cdp – np. Kingdoms of Amalur za 10zł + dodatki za 5 zł.
   Trzeba mieć też na uwadze że nie sprzedają tyle żeby mieć wielką siłę przebicia u wydawców. Sam jak mam do wyboru kupić za podobną cenę gdzieś indziej i na cdp.pl to wybieram rodzimych dystrybutorów.

  3. Nikt się nie przyczepia bo są skierowane do graczy mieszkających w normalnych krajach, a nie w Polsce.

   A cdp jest tylko dla polskich graczy więc ceny powinny być dopasowane do naszego kraju, a jak jest to sami widzimy – taniej jest kupować gry na Zachodzie.

 2. @wnwk:
  OK, też kupiłem u nich parę gier steamowych na Giermaszach po 9,99 zł (Binary Domain, Operation Flashpoint Red River, Warhammer 40k Space Marineitp), specjalnie nie kupiłem DoW II Retribution na Steamie i czekam na kolejny Giermasz w dobrej cenie, ale warunek jest, by przynajmniej nie było drożej niż na dość drogim Steamie. Dziwi mnie po prostu cena Falloutów na „wyprzedaży” cdp.pl skoro ten sam wydawca wydanie zbiorcze pudełkowe z jego kosztami dystrybucji i pośredników sprzedawał 3x taniej. Tak samo dziwni mnie cały czas cena ich własnych Wiedźminów – to jest kuriozum, że taniej było na Steamie czy w bundlu obu części na Gamesfly niż kiedykolwiek na cdp.pl, zwłaszcza że to rodzimy dystrybutor zdający sobie chyba sprawę z przeciętnej siły nabywczej w PL :/

  1. Po prostu polskiego wydawcę interesują tylko ci Polacy, którzy zgadzają się być frajerami i kupują gry za 150 zł (premierowo).
   I jeśli teraz ktoś się obrazi to niech pomyśli czy by nie wolał zamiast jednej gry za 150 zł kupić sobie trzech po 50 zł.

  2. @cFalcon:
   Tak ostro bym tego nie ujmował, ale też mam nieodparte wrażenie że cdp.pl nastawione jest na casualowych „łowców gier” przeświadczonych że robią u nich wielki deal widząc -40%. Choćby dzisiejsze ceny za gry EA: ceny wyższe niż na Originie i równe cenie ładnych wydań premierowych box (jak chociażby Battlefield 3 premier box za 28 zł w Tesco, a tu cyfrówka drożej. Zawsze to jednak miłe oku premierowe pudełko w folii i ~22GB pobierania mniej.

  1. 1. Jak nie masz nic przeciwko założeniu 543 konta do gier online, to możesz brać ten ich klucz aktywacyjny TopWare. Jak kupuję online, chcę mieć Steam, od biedy Origin jeśli jest na wyłączność (jak ostatnio Battlefield 3 czy wcześniej Crysis 3/ Mass Effect 3), w ostateczności Uplay gdy sprzedają worek dobrych gier za niecałe 9 zł jak parę miesięcy temu czy Silent Huntera V Colector’s Edition za 4,50 zł. Dlatego m.in nie kupowałem tych supertanich gier z 3rd party DRM od Muve na Zimo/Wiosnobraniu – nie po to kupuję online by użerać się z jakimś GameShieldem itp. Niezgodność boksowej wersji premierowej Silent Huntera III z Windows 7 x64 nauczyła mnie, by od takich archaicznych zabezpieczeń trzymać się z daleka. Na steamie takie stare gierki jak wydany tam niedawno System Shock 2 nie mają tych upierdliwości i dobrze działają pod współczesnym systemem 64-bit, mimo daty ich wydania – blisko 15lat temu gdy do gier służył Gameloader98 (miks kodu 16 i 32bit).

   2. Cena nie zachęca. Mimo że to GOTY, to podstawowe Two Worlds II + Two Worlds II Castle Defense wraz z workiem innych gier i to w normalnych wersjach steamowych masz na Bundlestars:
   http://www.bundlestars.com/all-bundles/bundle-seven/
   Jak interesuje Cie TWII ja bym brał paczkę od Bundlestars, ewentualnie część przehandlował na pchlim targu itp, a jak tak bardzo Ci się spodoba że będziesz chciał dodatki (rzadki przypadek) dokupisz normalnie DLC na Steamie przy którejś kolejnej wyprzedaży.
   Nie pamiętam już w jakiej wersji TWII GOTY sprzedawało Muve (steam czy inna), ale nie było drożej niż te 15 zł, przez pewien czas nawet 5 zł, ale to była chyba ich pomyłka, bo potem podwyższyli cenę.