Komentarze do "Oferta dnia w cdp.pl – Lionheart"

  1. ja kupilem tylko 2: 1 na steam i jedna – myslalem ze klucz bedzie na konkretna strone do wymiany a byl tylko do ich wersji instalacyjnej – wiecej zakupow nie przewiduje – chyba ze 90% taniej 😉

  2. Tylko Binary Domain, ale teraz uważam, że i tak nie było warto bo za dużo gier a za mało czasu na granie.

  3. Kupiłem u nich Warhammer40k Space Marine, Operation Flashpoint Red River i Binary Domain – wszystkie na giermaszach pod Steam po 9,99 zł. Z normalnej oferty nic, bo się nie opłacało. Na te trzy ceny lepsze niż na Steamie, ale wiem o co Ci chodzi – generalnie promocje cdp.pl nie zwalają z nóg i zazwyczaj gdzie indziej jest taniej. Przez to jest tyle hejtu na cdp.pl, zwłaszcza jak jesienią zapowiadali szumnie rewolucję w dystrybucji cyfrowej, po firmie związanej z producentami wiedźmina spodziewano się wiele, a wyszło jak wyszło. Paradoksalnie nawet Wiedźminy można było gdzie indziej, w tym na angielkskim Gamefly kupić taniej niż praktycznie u producenta!
   A promocja na Lionhart rzeczywiście słaba. To najsłabszy tytuł z 4/6-paka, a za 9,90 zł (za tyle kupowałem w Saturnie w Złotych Tarasach – gdzie indziej pewnie tak samo) od ~1,5 roku można kupić pudełkową genialną kolekcję Planescape Torment, Baldur’s Gate I i II + dodatki, Icewind Dale I + II + dodatki i Lionsheart, więc 9,99 za najsłabszą z tych gier i to w taniej dystrybucji cyfrowej to nie jest dobra oferta IMHO.

 1. A co to za pytanie? Nasuwają mi się różne interpretacje. Tak owszem, swietne promocje na serię DIRT, ostatnio była fantastyczna na wiedzminy.

  1. No z tą „fantastyczną” na Wiedźminy bym nie przesadzał skoro na angielskim Gamefly było wcześniej i taniej – oba Witchery za łącznie 20 zł.

   cdp.pl do tych Wiedźminów dodawał chociaż klucze by można było je dodać do gog.com, czy nie?

  2. Oj nie powiem Ci bo dzień przed kupiłem na steam. Kupowałem Dirt 3, co było i do tej pory jest niepobite jeśli chodzi o cenę.