Oferta dnia w cdp.pl - Alice Madness Returns

cdp2W ramach oferty dnia od cdp.pl taniej zakupicie:

Alice Madness Returns– 27,49 zł (Origin)

Oferta ważna do jutra do godziny 12-tej.

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia w cdp.pl – Alice Madness Returns"

    1. w amerykanskim steamie ma normalną cene 5$ w promocji, możesz też sobie kupić od kogoś z rosji/ukrainy to tanio będzie

  1. W wersji na Steam jedyne przeceny Alice są chyba… tylko bezpośrednio na Steamie 😉 A tam maksimum jakie dają (czyli penie na najbliższym Summer Sale też) to -75% co daje w tej chwili 12,5 euro. Alice na Steamie stoi od 2-ch lat cały czas w cenie wyjściowej czyli 50 euro.

  2. Warto zwrócić uwagę, że —-podobno—- Alice na Originie zawiera też w sobie pierwszą część gry, a na Steamie nie. Ale za to jak traktują EuroZone na Steamie, to gry dla zasady nie kupię 😉

    1. Ja mam wrażenie, że tylko zamówienia pre-order na AMR na Originie zawierały Macgees Alice, a teraz w żaden sposób AM Alice na PC się nie kupi, chyba że na Ebayu. Ale to musiałby potwierdzić ktoś kto ma Alice na Originie.

  3. Tylko Alice: Madness Returns – The Complete Collection zawiera 1 + dodatkowe bronie i stroje. Na Steamie niestety tego nie uświadczycie, więc warto się skusić na to wydanie. Kupiłem ostatnio w promo na Amazonie (Origin).