Oferta dnia w cdkeys - Just Cause 3 za 47 złotych

Just Cause 3 PC – 9,41 GBP (47,05 zł)

Aby uzyskać powyższą cenę, musicie zmienić walutę na GBP (w prawym górnym rogu ekranu) i wykorzystać kod na 5% rabatu za polubienie fanpage sklepu cdkeys.com na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia w cdkeys – Just Cause 3 za 47 złotych"

  1. Jak masz kompa który to uciągnie to bierz 😛 Ja już przegrałem ponad 50h

   1. uciagnac uciagnie, ale wlasnie nie wiem czy warto zeby czasem nie bylo ze 3 h przegrane i taki mehh poptem bedzie i pojdzie w odstawke gra, a raczej optymalizacja juz nie kuleje?!..

    1. Masz ostro podkrecona i7? Masz minimum 12gb ramu? Masz conajmniej gtx 980/gtx 1060? Masz chec grania w gre w ktorej robisz w kolko to samo bo wszystko co jest ciekawe jest zamkniete w platnych dlc?

 1. Warto ! jak ktoś zagrywał się w 2jkę to tu jest to samo tylko więcej 🙂 Kupiłem na premierę i poza początkowymi nerwami na optymalizację (już poprawili) doskonale się bawiłem

  1. Gra jest o klase gorsza niz JC2. I optymalizacji wg nie naprawili. Tylko wydaja cholerne dlc zeby zbic kase na frajerach i zaraz sie zmyja robiac kolejnego niedorobionego gniota.