X

«

»

Oferta dnia w cdkeys – Just Cause 3 za 40 złotych

Just Cause 3 PC10.25 USD (40,12 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na USD w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • Powolutku powolutku i wyladuje w monthly jak madmax

 • w 1 pograłem w miarę dużo, bo lubię te klimaty Południowej Ameryki 😉 w 2 może przez tydzień. po pewnym czasie później wróciłem znów na kilka dni… jeśli poprzednie części nie wciągnęły mnie na tyle żeby zakończyć fabułę, to jest sens dawać grze 3 szansę?

  • Jak ten tytuł ci się nie podoba to już nie wiem jaka gra cię wciągnie, lepiej zaraz przerzuć się na Simsy !

   • Simsy ssają pałkę 😛 Civ’ki mi się podobają. Banished uwielbiam i wracam do tej znakomitej, małej produkcji co parę miechów. no i cRPG’i w starym stylu (niech żyje Unity!)
    w JC nie podoba mi się skok w poziomie trudności i monotonność misji. kilka pierwszych robi się z wielką przyjemnością. są może trochę za łatwe, ale przyjemne. później skacze poziom i z za łatwych stają się przytrudne, jednocześnie nie pojawia się zbyt wiele nowych rzeczy, co sprawia, że gra robi się monotonna i uciążliwa. same misje już nie wciągają i stają się denerwującym elementem do przejścia by zobaczyć kolejny filmik (fabuła mimo, że przygłupawa, to jednak wciąga). spaprali świetnie zapowiadający się tytuł. jeśli „3” nie poprawili, no to mamy sytuację z Far Cry – świeża, nowatorska i b. ładna wizualnie gra z kontynuacjami, które nie trzymają poziomu 1 cz.

 • Mam to samo. Zagrałem kilka godzin, ale nie mogę się przemóc żeby grac dalej. Praktycznie brak fabuły, sama rozwałka, ale jakieś to nijakie. Żałuje zakupu, chociaż dałem niewiele więcej niż tu. Gra już od dobrych kilku miesięcy leży na dysku i chyba czeka na odinstalowanie i zapomnienie. Mad Maxa ukończyłem, a gra była dla wydawcy jako druga i mniej ważna. Mad Max jak dla mnie okazał się grą lepsza i to zdecydowanie.

  • Ale grałeś w JC2? Bo mi się akurat JC2 podobało, (oczywiście na zapas kupiłem JC3 za 50zł a zagrałem tylko pierwszą misję), ale własnie o ile w JC2 chociaż fabuła była płytka to mi nie przeszkadzała to w JC3 od początku mam jakiś niesmak ;/ Ale może się jeszcze wciągnę jak kiedyś zacznę w to grac, na razie jest w kolejce.

 • Cena ładnie spadła