X

«

»

Oferta dnia w cdkeys – Dying Light: The Following Enhanced Edition

cdkeys

Dying Light: The Following Enhanced Edition PC – 16.14 GBP (83,58 zł) – Steam
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege PC – 16,52 Euro (71,95 zł) – Uplay

Walutę możecie zmienić w prawym górnym rogu ekranu. Podajemy najtańsze kombinacje.

Ceny uwzględniają 5% rabatu za polubienie fanpage sklepu cdkeys.com na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych.

 • Jak skończę Inkwizycję jedną z pierwszych czynności jaką zrobię będzie zakup dodatku do Dying Light Świetna gierka oby DLC też było w podobnym stylu. Choć troszkę boje się otwartości terenu.

  • Polecam, ukończyłem w kooperacji i nie odczułem by otwarty teren stanowił problem. Nie zmienia istoty gry, a dodaje dynamiki dzięki rewelacyjnym w prowadzeniu, szczególnie na padzie – pojazdom. Historia, rozgrywka i techniczne aspekty gry trzymają poziom podstawowej części. Jest co robić.

   • Odnajdę swoją drugą połówkę? Polecasz ukończyć cały dodatek na padzie? (posiadam xbox360 controller)

    • ElChapo

     Ja polecam na klawiaturze i myszce 🙂

    • Podstawową wersję gry ukończyłem w taki sam sposób. Było wybornie, szczególnie w misjach czasowych gdzie każdy błąd oznaczał „samobójczy” skok w przepaść miasta…

    • Zapewne odnajdziesz. Co do pada, to tylko w pojazdach, mimo, że posiadam konsole, na których fpp ogrywam, to fpp stanowczo preferuję na klawiszach i myszce i nie inaczej jest w tym wypadku. Na takim samym padzie grałem i wrażenia z prób panowania nad pojazdem są wyśmienite w moim odczuciu. Systemu jazdy w komentowanym dodatku do DL nie jedna rajdówka mogłaby pozazdrościć:)

    • Ogrywałeś misje w Mad Max? Tam też jeździło się bardzo wiele samochodem, ale całą grę ukończyłem na padzie. Nie będzie to frustrujące uczucie kiedy będę przesiadał się z pada na klawiaturę i mysz?

    • Grałem w Mad Maxa na padzie wyłącznie, a w DL w podstawkę i teraz ogrywam dodatek na klawiaturze i myszce.

     To trochę inny typ gry, w Mad Maxie pad sprawdza się świetnie (zresztą w ogóle gdzie się da, to gram na padzie), ale w DL nie wyobrażam sobie gry na czymś innym niż mysz i klawa, bo to jest taka gra gdzie naprawdę szybko trzeba reagować, zwłaszcza nocą, a do tego obracanie powoli gałką całkowicie zbija z atmosfery grozy i szybkości potrzebnej do ucieczki.

     Generalnie tak:
     Na padzie gram w 90% gier, w tym w Mad Maxa, Wiedźmina 2+3 itd. ALE..
     W Far Cry, Dishonored i Dying Light tylko na myszce i klawie, nie widzę nijak tych gier pod pada. :/

 • Widzę, że Techland nadal trzyma wysoko cenę DL.