X

«

»

Oferta dnia na Steamie – SpeedRunners

steam

SpeedRunners – 3.39€ (czteropak – 9.51)

Trwa również darmowy weekend połączony z obniżkami na 10 gier.

 • Sasza

  Ktoś, coś wie na temat tej gry? Warto nie warto?

  • Moim zdaniem warto, jak jeszcze byś miał z kim grać to gra to cud, miód, malina 😛

  • Kamil Dziwota

   Nawet warto. SpeedRunners to takie wyścigi multiplayer (przy jednym PC lub przez Internet) tylko, że w formie platformówki 2D z mechaniką przypominającą Super Meat Boy (można np. odbijać się od ścian etc.) z różnymi bonusami trochę jak z np. Mario Kart czy Sonic & All-Stars Racing Transformed itd. Grając samemu raczej szybko znajdowało mi inne osoby do gry przez Internet (w Ranked Mode i Quick Match, w których chyba działa też opcja dołączania w trakcie gry).

   Natomiast grając z innymi przy jednym PC trzeba wybrać Custom Match i jeśli jest nas np. 3 przy 1 PC, a chciałoby się znaleźć 1 dodatkową losową osobę z Internetu, to już nam nie znajdywało – przynajmniej dawniej w jakiejś starszej wersji (w tym trybie nie działa też dołączanie w trakcie gry; jednak ma to być dodane i może wtedy będzie pod tym względem lepiej). Chyba, że ma się znajomego na Steam, to wtedy raczej bez problemu można go po prostu zaprosić przez grę.

   Sama gra jest świetna, szybka, dynamiczna. Są emocje. 🙂 Czasem zdarzają się jakieś błędy, lagi etc. Można także się spierać czy niektóre power-upy nie są zbyt mocne. Wiadomo też, że po jakimś czasie może się znudzić (zależnie od gustów). Ja grałem chyba ok. 13 godzin i odstawiłem na dłuższy okres. Jeszcze wczoraj wróciłem na jakąś ok. godzinę. Może jeszcze będę grał w to co jakiś czas. Jednak są i tacy, co spędzili przy tej produkcji dużo więcej czasu.

   PS Jakby co, to wiadomo, że zapewne na steamtrades , tf2outpost czy reddit mogą być taniej (tylko Steam Gifty za np. klucze TF2 do skrzynek przez okno wymiany Steam dla bezpieczeństwa, a nie Steam Keye do gry).

  • gram od dłuższego czasu z dwoma kumplami i jeszcze nam się nie znudziło. gra cały czas jest rozwijana, co jakiś czas coś poprawią, pojawi się nowa mapa (nie mówiąc o tym, że można tworzyć własne levele albo korzystać z twórczości społeczności). ogólnie daje dużo zabawy i często śmieję się nawet przegrywając. przez internet nie grałem za bardzo, więc nie powiem Ci jak wygląda sprawa stabilności na chwilę obecną.
   jak chodzi o cenę to raz było za 2,50€ na bundlestars (rozeszło się bardzo szybko, sam wtedy wziąłem dla kumpli), a tak to w grudniu 2013 było w identycznej cenie co teraz. wydaje mi się, że po drodze nie było większych obniżek, nawet na głównych wyprzedażach steama, więc cena jest jak najbardziej dobra, tym bardziej jeśli masz kogoś z kim pograsz, szczególnie polecam przy jednym komputerze. 😉

   • Warto wspomnieć, że (przynajmniej jakiś czas temu) zdarzały się steamowe kupony zbijające cenę o 90% (sam z takiego skorzystałem).

    • to o tym nie miałem pojęcia. 😉

    • Kamil Dziwota

     To było raczej dosyć dawno temu i już się chyba wszystkie przeterminowały.

    • Hmmm… myślałem, że jest jeszcze szansa na „drop” takiego kuponu po wytworzeniu odznaki.

    • Kamil Dziwota

     A, to nie wiem. Piszę tylko jak było, jak kiedyś szukałem czy ktoś się wymieni na ten kupon, to już nikt nie miał. W końcu po prostu znalazłem u kogoś na steamtrades tanio (wtedy) za chyba 2 klucze TF2 za samą grę (a nie kupon). Teraz pewnie jest jeszcze taniej.

 • Bartek Szemawski

  Jak moge kupic ta gre za taka cene? O.o