X

«

»

Oferta dnia na Steamie – SpeedRunners

steam

SpeedRunners – 2,49€

Przypominamy również o śródtygodniowej promocji na Prison Architect i Mordheim: City of the Damned.

 • jak zawsze przy tego typu obniżce na Speedrunnersów krzyknę, że WARTO! 😀
  gra jest świetna do rywalizacji na jednej kanapie dla max 4 osób. z resztą z tego co się orientuje to dodali demo, które posiada bodajże 3 mapy i można grać ze znajomymi w trybie offline. warto sprawdzić jeśli ktoś ma wątpliwości. gra ciągle jest rozwijana i co jakiś czas pojawia się coś nowego. za tę cenę warto, do tej pory chyba zdarzyło się 2€ na bundlestars, ale 2,5€ też jest dobrą ceną jeśli ma się z kim grać przy jednym PC. 🙂

  • Warto też zauważyć, że gra do nie dawna była w bundlu, oferuje grę przez internet oraz jest typową grą z wczesnym dostępem: ilość bugów jest zatrważająca. No i sterowanie po wszystkich menu (łącznie z wyborem bohatera i mapy) jest trochę dennie zrobione, bo rzadko kiedy wszystko działa tak powinno, ale można się przyzwyczaić.
   W sumie to jest to jest jedna z tych gier, które same w sobie za dużej wartości nie wnoszą, ale zyskują potworną grywalność gdy gra się ze znajomymi.

   • Kamil Dziwota

    Mi się bardzo dobrze grało w SpeedRunners przez Internet zwłaszcza w trybie rankingowym (który dobiera przeciwników wg naszej rangi, chociaż czasem gra się też z dużo lepszymi czy słabszymi), mimo że zdarzały się lagi czy bugi. W sumie grałem ok. 73 godziny z czego większość właśnie przez Internet.

    Do gry przy 1 PC z młodszymi braćmi (a przynajmniej póki co grałem z jednym z nich) ta gra nie za bardzo się nadaje, bo brat zazwyczaj przegrywał. Zabawa jest wtedy, kiedy wszyscy gracze chociaż w miarę potrafią grać.

    Do local co-op czy multiplayer lepsze jest np. Brawlhalla, ClusterPuck 99, Thief Town, FORCED, Spelunky może nawet Lethal League. Jeszcze domyślam, że byłoby fajne, gdybym miał np. Assault Android Cactus, Nidhogg, Geometry Wars 3: Dimensions, może też 1001 Spikes, TowerFall Ascension, Knight Squad, Screencheat i różne inne.

    Kiedyś może jeszcze spróbuję Serious Sam 3: BFE na split-screenie w survivalu (bo kampania samemu czy w dwójkę raczej dosyć szybko się nudzi. Chyba, że późniejsze etapy są ciekawsze jak komuś chce się do nich dojść czy jakoś inaczej odblokuje, o ile można.).

 • Wspólny zakup dla zainteresowanych SpeedRunners w odpowiednim dziale forum. 😉