X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Spec Ops: The Line

steam

Spec Ops: The Line – 3.99€

Trwa również weekendowa promocja na serię Saints Row oraz darmowy weekend połączony z obniżkami na Strike Vector, Insurgency i Nosgoth.

 • Sasza

  Warto kupić i zagrać?

  • To jedna z lepszych produkcji w jakie grałem. Warto ze względu na to, że tytuł ten gra na emocjach w niesamowity sposób. Nie przypominam sobie, żeby jakaś inna strzelanka wywołała we mnie tak silny wstręt do głównego bohatera.

   • Warto, gra ma niesamowitą fabułę i klimat

   • Kamil Dziwota

    Czy ja wiem czy wstręt? Przynajmniej chyba nie we mnie. No, ale zależy jeszcze, jakie wybory się podejmowało (tam gdzie się dało) etc.

   • Warto zagrać, ale uważam że fabuła w tej grze i przedstawione emocje są przehypowane, bo gra jest liniowa do bólu i ciężko się identyfikować z główną postacią. Pod płaszczykiem pseudo-decyzji z ostrymi konsekwencjami kryje się liniowa do bólu historia, w której pozbawia się gracza jakiegokolwiek wyboru. Cały czas przewidujesz co się za chwilę stanie i doskonale wiesz, jakie to czy tamto będzie miało następstwa, ale musisz te rzeczy robić, bo inaczej gra nie puści cię dalej (np. scena z napalmem). Ja chciałbym poczuć jak w Wiedźminie, że wszystko jest wynikiem moich wyborów, a nie, że jestem zmuszony do oglądania poczynań jakiegoś głąba w mundurze.
    Przynajmniej końcówka nie zawodzi 😉

    • Może coś jest z tym przehype’owaniem, ale dużo zależy od nastawienia – na ile chcesz uwierzyć, ile potrafisz grze/jej fabule/liniowości wybaczyć. Mnie pseudo-decyzje nie rażą, zwłaszcza w shooterach które nie mają aspiracji być rpg. The Line urzekło mnie również ze ładnie zaprojektowanymi lokacjami i ciekawymi podkładami muzycznymi w niektórych momentach.

    • Jimmy Gibbs

     Po 1 to gra akcji TPP a nie Rpg po 2 Wiedźmin 2 jest tak liniowy i zamknięty że aż boli przechodzenie tego co z tego że są niby wybory jak są jedynie 2 ścieżki fabularne.W porównaniu do Skyrima czy Fallouta New Vegas,Deus Exa wypada blado , 1 było dużo lepsza grą 2 to dla mnie ogromny zawód , jedynie grafika jest ładna i to wszystko .

  • Warto zagrać. Do końca. Wtedy na pewno nie będziesz zawiedziony.

 • Kupiłem za kasę z itemów i powiem ze jest dobrze co by nie powiedzieć bdb. kto grał w serie gears of war bedzie zadowolony