X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Sir, You Are Being Hunted

steamSir, You Are Being Hunted – 3,99€

Przypominamy również o weekendowej promocji na gry AnimePlanetary Annihilation i Killer is Dead Nightmare Edition.

 • No właśnie, jak to jest z tą grą? Warto w nią połupać, czy jednak nie? Ma ktoś, grał i może polecić / odradzić? 🙂 Będę dźwięczny za wszelkie opinie 🙂

  Pozdrawiam!

  • Na Twoim miejscu obczaił bym gameplay’e na YouTube. 😉

   • I tak pewnie zrobię 🙂 Dzięki!

  • Ponoć szybko nudzi

  • Przeczucie mi mówi że bedzie w niedalekiej przyszłości w bundlu. Zresztą ostatnio nie kupuje gier które są dostępne w sklepach HB/BS/IG itd.

  • arin

   Nie warto nawet za taką cenę. Gameplay ‚skradankowy’ sprowadza się do chowania w trawie i uciekania w trawę. Od czasu do czasu podłożysz źródło dźwięku albo zastawisz pułapkę. Można strzelać, ale wrogowie to kłopot, a tych późniejszych lepiej nie zaczepiać, więc dalej chowasz się w trawie. Survival sprowadza się do szukania jedzenia w domach, a konkretniej w drzwiach, bo nie da się wchodzić do środka. Mapy są generowane losowo, a przez to bardzo nieciekawe – za każdym razem inne, ale brak na nich ciekawych miejsc do zwiedzania, w większości to po prostu pagórkowate łąki, czasami las, czasami mała wioska rzadziej jakaś ruina bez znaczenia. Klimat i grafika są niezłe, ale gameplay nieciekawy – zawsze robisz to samo, czyli chowasz się w trawie i starasz zebrać kamienie do uruchomienia portalu na pięciu pagórkowatych wyspach. Szczerze mówiąc, po zaledwie jednym ukończeniu gry, które może zająć jakieś 2-3 godziny, zobaczysz wszystko i nie będzie już do czego wracać..

   • arin

    Ps 20 euro za tą grę to zdzierstwo i jestem pewien przekonany, ze nie kosztowała aż tyle wcześniej. Czekaj na bundla, szkoda kasy.