Komentarze do "Oferta dnia na Steamie – seria Serious Sam"

 1. Czy ktoś może mi wytłumaczyć różnice między poszczególnymi Serious Samami?
  Serious Sam HD: The Second Encounter to remake gry Serious Sam 2?

  Mam w bibliotece:
  Serious Sam 3: BFE
  Serious Sam HD: The First Encounter
  Serious Sam HD: The Second Encounter

  Których mi brakuje do posiadania pełnej serii? :-p

  1. Serious sam hd : the second encouner to remake second encouner’a (drugiego starcia, kontynuacji pierwszego starcia, po nim powstał serious sam 2), Aby posiadać pełną serię (complete pack) musisz posiadać:

   : Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam Classic: The First Encounter, Serious Sam Classic: The Second Encounter, Serious Sam 3: BFE, Serious Sam Double D XXL, Serious Sam: The Random Encounter, Serious Sam 2, Serious Sam HD: The Second Encounter – Legend of the Beast DLC, Serious Sam HD: The Second Encounter, Serious Sam 3: Jewel of the Nile, Serious Sam 3: BFE Bonus Pack

    1. Jeśli nie zależy Ci na posiadaniu koniecznie wszystkich wersji każdej z odsłon (w sumie Pierwsze i Drugie starcie wydano po 3 razy), a chcesz jedynie mieć ciągłość fabularną, jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało przy takiej bezmózgiej strzelance jak SS, to odpuść sobie Classiki (a właściwie Serious Sam Classics: Revolution, bo oryginałów już kupić zdaje się nie można). Wystarczy, że zeźmiesz The Second Encounter – Legend of the Beast DLC, Serious Sam 3: Jewel of the Nile, Serious Sam Double D XXL, Serious Sam: The Random Encounter i ewentualnie Serious Sam 3: BFE Bonus Pack.

  1. W trójkę nie grałem, ale dwójki totalnie nie polecam. Wyprana z klimatu, jakieś futurystyczno-bajkowe nie wiadomo co. I wciśnięte na siłę pojazdy

  2. Oba Starcia rewelacyjne, trzecia część też była bardzo udana (DLC dość letnie, ale jak komuś mało rzeźni, to polecam), natomiast dwójka była fatalna. Odnoszę wrażenie, że nawrzucano tam wszystko, co tylko game designerom przyszło do głowy, szkoda tylko, że zapomniano o tym, że istota Serious Sama polega na prostocie. Nie mówię już o irytującym wrzucaniu żartu w każdy możliwy zakątek gry, podczas gdy żaden z tych dowcipów nie był ani trochę śmieszny. O ile lubię serię SS, o tyle dwójkę odradzam. Jest po prostu niefajna.

    1. Bo szukasz na złych stronach to są strony z fanowskimi spolszczeniami i tam spolszczeń stworzonych przez polskiego wydawce gry nie znajdziesz najlepiej szukaj za pomocą googla

 2. Mam pytanie do tych co mają Assasynów na Steam. Czy tylko pierwsza część pobiera się bezpośrednio przez Steam? A jak w takim razie reszta części? Jak to w ogóle wygląda?

  1. Reszta też pobiera się na steamie, ale podczas pierwszego uruchomienia ze steam odpala Ci instalator uPlay i właściwie działają dwie platformy podczas gry jednocześnie będąc oczywiście ze sobą powiązane.

   1. Aha dzięki. Zainteresowało mnie to bo nie mam jeszcze Assassynów na Steama i nie bardzo wiedziałem jak wygląda pobieranie, zwłaszcza że w nowszych częściach jest w opisie, że wymaga Uplay.

 3. Do pierwszej części raczej nie ma spolszczenia nawet pirackiego, tylko musi być od razu kupiona wersja z polskim dubbingiem (chyba tylko jako pudełkowa). Pewnie można znaleźć na allegro, może na ceneo, google etc.

  Drugą można kupić po polsku z napisami w wersji cyfrowej np. na cdp .pl czy Muve Digital, jeśli się nie mylę, żeby nie ściągać pirackiego spolszczenia z Internetu lub kupić polską pudełkową.

Komentowanie jest zamknięte