X

«

»

Oferta dnia na Steamie – seria Prototype

steam

Prototype – 4.99€
Prototype 2 – 7.49€
Prototype Franchise Pack – 12.49€

Quakecon weekend – oferta dnia (ważna do jutra do 19:00):

Wolf Pack – 3.74€ 
Wolfenstein 3D – 1.24€ 
Return to Castle Wolfenstein – 2.49€ 
Spear of Destiny – 2.49€ 
Doom Classic Complete – 3.74€ 
DOOM II – 2.49€ 
Master Levels for Doom II – 3.74€ 
Ultimate Doom – 2.49€ 
Final DOOM – 1.24€
DOOM 3 Pack – 3.24€ 
DOOM 3 – 2.49€
Doom 3: BFG Edition – 7.49€

Trwa również weekendowa promocja na Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends Complete Edition i Metal Gear Rising: Revengeance.

 • Ja tam widzę że Spear of destiny jest za 3,74€.
  [Edit] Ok, wyświetla tak tylko na liście życzeń, dziwne.

  • Wyświetla Ci pewnie cenę Wolf Packa.

 • MrM.

  Dlaczego Doom BGF jest droższy od Doom Classic Complete + Doom 3 Pack o 0,5€ ? Bo zawiera The Lost Mission ? W BFG mamy I i II Dooma z dodatkami, nie są gołe ?

  • Bo nowszy, nie wymaga DOS boxa dla starych Doomów, ma achivki itp. W sumie dobrze mieć i to i to. BFG dla achivków i wygodnego grania bez użerania się z aspect ratio, modami HD itp, a klasyczny Doom 3 i RoE oraz stare doomy dosowe dla modów właśnie. Dzięki kredytom z Playfire nie szkoda tak tych 5 funtów na BFG, ale jeśli ktoś ma płacić gotówką to brałbym BFG za te 18 zł w Muve i miał komplet. Niestety dobre czasy gdy BFG był dla nas w GMG za 4$ (12,60 zł) jak w ostatnią Wigilię już pewnie nie wrócą, a gdy GMG przykręci kurek Playfire sklep straci niemal całkowicie raję bytu, choć nawet teraz 5 funtów (26,50 zł) to i tak lepiej niż 7,49€ na nienormalnie drogim Steamie w EU2 do której należymy razem z „ubogą” Norwegią podczas gdy ruscy bandyci mają to samo nie za 7,49€, tylko 2,23€ (ponad 70% taniej od nas).

   • MrM.

    Tylko, że na Muve obecnie po 60zł, achivki nie potrzebne, ale brak dos boxa to plus, ale ktoś napisał że stare wersje w BFG są ocenzurowane ?
    ” All groups of SS Guards have been replaced by groups of Zombiemen”
    ? Jeśli kupi się wersje Classic i Doom 3 pack to nie ma tych problemów ?
    A Doom 3 w BFG jest jaśniejszy nie da się ustawić najwyższych rozdzielczości itp. prawda to wszystko, że stare Doomy tylko w wersji BFG są lekko ocenzurowane, a ostatni Doom 3 na ułatwienia i nie wygląda tak dobrze ?

    Powinna być tak, że jak kupisz BFG i wydasz więcej 😛 to przy ściąganiu możesz wybrać też klasyczne wersje…o ile powyższe zarzuty są prawdziwe.

    • Nie odpowiem Ci teraz, bo choć mam na koncie zarówno Dooma 3 BFG jak i klasycznego D3+RoE + Doom Classic Complete to z godzinę temu poleciała mi w kosmos 2 TB partycja z grami ze Steama i dopiero dociągam to co najpotrzebniejsze.

  • Bo jest nowszy i bo ma Steamworks i generalnie według bełkotu marketingowego to „complete experience”.

   • Rumburak

    Bo ma dodatkową oficjalną misję, której w tzw. „modach” nie dostaniecie, a żeby mieć jak człowiek jednocześnie latarkę i broń, to też nie trzeba się w tych g….niany „modach” babrać. Ma autosejwy przed drażliwymi miejscami, dzięki którym współczesny gracz, który bawi się grą, a nie quicksejwuje co 10 sekund w razie „wpadki” nie musi zaczynać misji od początku (ale jak jest starym pajacem przyzwyczajonym do quicksejwowania co 10 sekund to też może to robić). No i ma acziwmenty, dzięki którym ci co nie cwaniaczyli, a kupili np. za te $4 na gmg prawie połowę z tej „kasy” dzięki playfire odzyskali.

    • Gdy był za 4$ klucze skończyły się w ~3h. Poza tym lepsze IMHO 5L (czy 3,89L ~1,5 miesiąca temu gdy BFG był premiowany przez Playfire) niż nawet te 4$ ściągnięte z karty. Inna sprawa że i tak nie robiłem wtedy achivków z niego – nigdy nie mam czasu na Playfire dla dużych gier wymagających xx godzin do zrobienia tych które były za 0,5L. Nawet z małymi grami indie jest problem i sporo ucieka bez zrobienia z braku czasu.

     P.S.
     Kwestia „skonsolowienia” BFG to kwestia gustu – jednemu pasuje, drugiemu nie. Ale „życzliwy” styl wypowiedzi od kolegi jak zwykle dostajemy gratis :>

    • Rumburak

     Kolega za to jak widzę o BFG zmienił zdanie o 180 stopni. Bo wcześniej było „be, skonsolowiony, checkpointy i za jasny” i w tej samej cenie co BFG według kolegi lepiej było kupić zestaw staroci (tzw. Doom Classic Complete). Jak kolega nie ma czasu na Playfire to trudno, ja grając tylko wieczorami (za to praktycznie tylko w to co Playfire premiował) w ciągu tego półrocza z nimi zarobiłem pewnie ze 150 funtów (z czego wydałem dopiero ok. 20, bo kupuję tylko to co się rzeczywiście opłaca, dla mnie kredyty/steam wallet/itemy TF2 to dokładnie to samo co „kasa ściągnięta z karty” bo jest to praktycznie zawsze wymienialne na PLNy – np. allegro, dlatego od GMG biorę raczej tylko to, czego nie mogę na steamie dostać do wschodnich sąsiadów taniej, bo ma blokady).

    • Nie zmieniłem absolutnie zdana. Przecież piszę że warto mieć i to i to. Komplet klasycznych D3+RoE i classic doom kupiłem wcześniej z gotówkę, BFG tylko dlatego że miałem wolne kredyty – za gotówkę bym nie brał. Ale gdybym miał wybierać to albo to decydowałbym się na klasyczne D3+RoE – właśnie dla ogromnej ilości modów i IMHO lepszego klimatu. Dla kogoś kto grał w D3 w 2004 r. ten nowy świeci się jak choinka, a autosavy tylko usypiają czujność i psują atmosferę (brakuje jeszcze autoregeneracji zdrowia i konsolowe granie mamy na PC). A przy bogactwie modów parę dodatkowych leveli z „pobłogosławionych” Lost Missions to tyle co kot napłakał. Inna sprawa, że jeśli ktoś do tej pory nie grał w D3 i nie pamięta starego, ciemnego Dooma, chce mieć wszystko w jednym miejscu i nie chce mu się bawić w mody można wziąć BFG.

     Argument handlowania kluczami na Allegro czy kupowania od ruskich przemilczę – pozostawię sumieniu każdego czy ktoś chce wspierać ludzi, gdzie 90% społeczeństwa popiera wojnę agresywną i mordowanie cywilów.