X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Next Car Game: Wreckfest

steam

Next Car Game: Wreckfest – 13,99€ (Deluxe Edition – 19,99€)

Specjalna promocja na Pinball Arcade:

Pinball Arcade: Season One Pro Pack – 18.49€
Pinball Arcade: Season One Table Pack – 13.99€
Pinball Arcade: Season Two Pro Pack – 18.49€
Pinball Arcade: Season Two Table Pack – 13.99€

Przypominamy również o weekendowej promocji na serię Metro oraz Call of Duty: Advanced Warfare (+ darmowy weekend).

 • Nareszczie… choć jeszcze za drogo

 • Ktoś jest zorientowany jak wygląda stopień zaawansowania prac nad grą? Jak widzę ostatni większy update był dwa miesiące temu. Ostatnio seria przecen… Nie wzbudza to zaufania.

 • może ktoś chciałby się zamienić kluczem do Landmark za CsGo?

 • Wersja deluxe, normalnie droższa aż 12 euro, po promocji droższa „tylko” o 6 euro, zawiera jeden dodatkowy samochód, kilka tapet na pulpit oraz soundtrack… Czyli sama nazwa „deluxe” jest więcej warta 😀

  • Sama muza jest warta wersji Deluxe.

 • w czym ten pInball jest lepszy od znanego i uznanego Pinball FX2 poza tym że mega drogi?

  • Podstawowa wersja jest darmowa, także możesz śmiało wypróbować (chyba, że 5GB transferu to problem i dlatego pytasz).

  • Jest inny. W nim są odwzorowywane prawdziwe stoły. Nie ma takich bajerów jak w FX. Mi przypomina darmowy „Future Pinball”. Jak dla mnie to ceny są zbyt wyśrubowane.

  • Jest jeden stół za free, można go sprawdzić. W Święta też będzie pewnie znów promocja na Launch Table Pack czyli 3 inne za 1 cent. Tak jak Raistand napisał, Arcade skupia się na odwzorowaniu naprawdę istniejących maszyn, a tym samym pozbawione jest wielu tak charkterysycznych dla FX2 efektów. Tym niemniej, to chyba dwie najbardziej realistyczne gry o tej tematyce, jakie kiedykolwiek powstały. A cena wynika prawdopodobnie ze skali dodatków. W FX2 packi zawierają maksymalnie 4 stoły, a większość dodatków jest po jednym, tu jest ich od razu kilkanaście. Choć faktem jest, że tak chętnie ich nie przeceniają.

  • Mekatork

   Jest lepszy we wszystkim, jeżeli lubisz pinball. Pinball FX to tak naprawdę bajery dla dzieci – stoły są źle zaprojektowane, w większości irytujące i w zasadzie nudne (o beznadziejnej fizyce nawet nie wspomnę). Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o pinball może to od ręki potwierdzić. Arcade to tak naprawdę symulacja, bo wszystkie te stoły istnieją w rzeczywistości. Stąd też ta cena, bo każdy stół to wykupiona licencja. Ale czy warto? Nawet za tą cenę trudno powiedzieć, bo paczki zawierają stoły lepsze i gorsze. Osobiście czekam aż zaczną je sprzedawać na sztuki, albo aż cena spadnie poniżej 10 euro.