X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Bastion

steam

Bastion – 1.64€

Szaleństwo w środku tygodnia:

Audiosurf 2 – 8.39€
Audiosurf – 2.49€
Painkiller Hell & Damnation – 3.99€ (czteropak – 11.99€) 
Painkiller Hell & Damnation Collector’s Edition – 5.99€
Painkiller Hell and Damnation Collector’s Edition Upgrade – 2.00€ 
Painkiller: Black Edition – 1.99€
Painkiller Overdose – 0.99€
Painkiller Redemption – 0.99€ 
Painkiller: Recurring Evil – 1.99€
Painkiller: Resurrection – 1.99€
XCOM: Enemy Unknown – 9.99€
XCOM: Enemy Within – 12.49€
XCOM: Complete – 14.99€

 • Jakie DLC polecacie do Painkiller Hell & Damnation ?

  • Na pierwszym miejscu – Heaven’s Above.
   Na drugim miejscu Operation Zombie Bunker (fajne poziomy i fajna broń do walki wręcz – korbacz, cały poziom przeszedłem używając tylko tego).
   Dalej jest Full Metal Rocket (dodaje tryb survival ale ostrzegam, bardzo trudny).

   Sprawdzę jeszcze nowe City Critters tylko doładuję PP.

   No i nie zauważyłem ale taniej wyjdzie kupić pierwszą paczkę DLC i Heaven’s Above.

 • Pytanie dla ludzi posiadających obydwie części audiosurf – czy warto zaopatrzyć się w drugą część? Od czasu do czasu wracam do oryginału i świetnie się bawię, dlatego jestem ciekawy czy druga część gry jest warta zakupu i czy jeśli tak to czy w takiej cenie.

  • Z Audiosurf 2 poczekaj aż go skończą.

 • Doiz

  Kocham tę stronę, inaczej bym pewnie nie dowiedział się o Bastionie. Idealnie przed Transistor!

 • Problem leży w tym, że ja nie wiem czy chcę mieć tą grę. Jedynka ma swój urok i po prostu szukam powodów dla których miałbym przesiąść się ja drugą część. Wsparcie steamworkshop byłoby nieocenione gdyby ta gra nie była dla mnie tylko ciekawostką + wyzwaniem. Z tego co napisałeś w drugiej części twórcy postarali się polepszyć stare zalety (konkurowanie z innymi wynikiem, większe urozmaicenie trybami itp.), niestety masz rację i ciężko wszystko ocenić uniwersalnie dlatego wciąż szukam jakiś przekonujących informacji o grze.
  Mógłbyś mi powiedzieć jak wygląda tryb dla dwóch osób w tej grze? O ile oczywiście został już zaimplementowany. Myślę, że jakieś sensowne zmiany w tym kierunku przeważyły by szalę i w końcu kupiłbym tą grę, choćby po to aby pograć ze swoją dziewczyną.

  • Niestety nie grałem w tryb dla dwóch osób, nawet nie wiem czy jest, ale skoro to dla ciebie tylko ciekawostka, to lepiej poczekaj aż skończą grę, albo będzie taniej, albo w ogóle zainteresuj się jakąś inną grą.

 • Liczyłem że samą podstawkę Xcoma oraz dodatek EW przecenią o -75%, bo już przecież takie obniżki były. Brałbym wtedy EW, a tak to czekam do letniej wyprzedaży. Może tam będzie lepiej.

  • Też czekam na tańsze EW ;/ Mam już podstawkę, a obecnie taniej by wyszło „complete” niż sama podstawka (ale i tak za dużo) ;/
   Mylące jest info przy uruchamianiu Steam, gdzie napisali że Complete jest za 9,99E, już byłem skłonny kupić a się okazało że to cena podstawki ;/

   • +1, Bez dodatku nie mam zamiaru tego kupować. Jeszcze w tym roku powinni spuścić z ceny.