X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Warlock 2

steam

Warlock 2: The Exiled – 4,99 €
Warlock 2: Spectacular Spell Pack – 1,24 €
Warlock 2: The Good, the Bad, & the Muddy – 1,24 €
Warlock 2: The Thrilling Trio – 1,24 €
Warlock 2: Three Mighty Mages – 1,24 €
Warlock 2: Wrath of the Nagas – 3,74 €
Warlock 2 E-book: The Great Mage Game – 1,24 €
Warlock I and II: Soundtrack – 1,24 €

  • Jest to po polsku >? ….mieszane recenzje ? gorsza od 1 ? ktoś ma coś skrobnie ?

    • Nie jest po polsku. Recenzje są mieszane, ponieważ gra jest bardzo podobna do pierwszej części. Za mało się niby zmieniło, a zwłaszcza SI nie została poprawiona. Przynajmniej tak w swoim czasie wyczytałem, bo choć grę posiadam, to jeszcze nie grałem (kubeł na śmieci zamiast kompa). W każdym razie na pewno nie powinna być gorsza od poprzedniczki.
      Warto w tym miejscu dodać, że gra wraz z głównym dodatkiem i innymi tytułami była jakiś czas temu w bundlu od IG i przy zakupach grupowych na HH wychodziło znacznie taniej niż tu. Może jeszcze kiedyś będzie w bundlu.

    • Mam obie i trochę grałem. Jedynka mi się bardziej podobała od Civ 5. Dwójka ma nowe tryby gry, nowe rasy, trochę czarów i jednostek. Ogólnie wszystkiego jest więcej. Ale nie jest lepiej – po prostu nic nie jest zrobione lepiej. Wszystko jest jakieś niedopracowane, brak balansu, super cienkie AI. Mi się znudziła jedynka więc czasem pogrywałem w dwójkę, ale jak zrobiłem bohatera który miał ponad 1500 damage stojąc w grupie to przestałem grać.