X

«

»

Oferta dnia na Steamie – The Age of Decadence

steam

The Age of Decadence – 16,79 €

Oferta weekendowa:

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures – 4,99 €
LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues – 4,99 €
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game – 4,99 €
LEGO Star Wars III – The Clone Wars – 4,99 €
LEGO Star Wars – The Complete Saga – 4,99 €

 • Dzięki łowcy! LEGO Star Wars III – The Clone Wars na pokładzie 😀

 • LEGO Star Wars III to zdecydowanie najlepsza gra LEGO. W tej chwili ogrywam na PS3 i celuję w platynę. Za 5€ grzech nie brać, a mi się kiedyś wersja PC trafiła za 8 zł w Carrefourze 😀
  Dostaliśmy w tej grze najlepsze mechaniki – poziomy strategiczne, poziomy w kosmosie, dwie grupy postaci w różnych otoczeniach w tym samym poziomie i fajny hub.
  Jeżeli The Force Awakens będzie choć trochę podobne do III, biorę w ciemno.

 • AoD – najlepszy RPG ostatnich lat. Rzekłbym że nawet najlepszy RPG 2015 roku.
  Rewelacyjne dialogi, świetna historia upadającego Rzymu i rozgrywka wymagająca zarówno myślenia jak i rozsądku.
  Polecam, można tam przegrać na wiele sposobów.
  PS. nie ufajcie uśmiechniętemu brodaczowi.

  • Leaffar

   Kusi, ale znając życie to trafi do jakiegoś bundla niedługo bo twórcy zaczynają inne projekty a sprzedaż AoD nie była jakaś rewelacyjna (według steamspy jakieś 25k zakupionych egzemplarzy na Steam).

  • AoD przeszedłem raz. Już samo to że grę da się przejść bez jakiejkolwiek walki (no… prawie) jest dobrym konceptem ale… kurde jakos nie mialem sily zeby probowac pozniej bawic sie w „zolnierza”.

  • Grochu

   Age of Decadence rzeczywiście w wielu aspektach pokazuje swą wybitność i ambicję. Sposób przedstawienia świata, dialogi, ogólna fabuła- cudo. Jest przy tym niezwykle dojrzała, osiągnęła w tym poziom o jakim twórcy giereczek AAA mogą pomarzyć, i to bez nachalnych scen seksu co krok (twórcy gierek AAA znienawidzili twórców AoD przez pokazanie, że dojrzałość =/= gówniarskie sceny seksu z kosmitami).

   Niestety gra ma też swoje problemy, od stricte technicznych (brzydka, wydajność nawet na dobrych sprzętach taka sobie), po designerskie- próba specjalizacji np. w retoryce i w walce mieczem okaże się sromotną porażką, gdzie nie potrafimy przekonać nawet menela w bocznej alejce, a w walce tenże menel nas zniszczy. Z kolei specjalizacja w jednej tylko dziedzinie, np. retoryce, w wielu przypadkach ogranicza się do patrzenia jak z pomyślnością rozwiązujemy każdy problem.

   No i nie rozumiem czemu twórcy nie pomyśleli o takim ficzerze jak wynajmowanie najemników/ochroniarzy. Choćby po to, żeby menele z alejki mnie nie zabili…