X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Strider

steam

STRIDER – 4,94 €

 • Warto w ogóle takiego newsa wstawiać ?
  Gra dopiero co była w bundlu za 1 dolara, a tuaj za 5 euro. I dla jednej marnej promocji pisać newsa ?

  Jestem upierdliwy, wiem.

  • Nie chcesz, nie czytaj, scrolluj niżej. Nie jesteś upierdliwy tylko po prostu głupi.

   • Ale po co od razu obrażać? Fakt, pytanie niezasadne, ale przecież nic się takiego nie stało.

    • Może dzieciak uświadomi sobie pewne rzeczy na początku swoje życia i się dzięki temu zmieni na lepsze.

   • gratuluje inteligencji, jest czego:D

    • Co tam Sebix?

    • mam troche inny nick ale tak to spoko, grywam sobie to w to a to w tamto. BTW mówiąc komuś w internecie że jest głupi bądz „dzieciak” pokazujesz swój poziom, który zauważyłem nie jest najwyzszych lotów. Z tym hejtowaniem wszystkiego powinieneś walczyć bo w końcu dojdziesz do wniosku że nic Ci sie w życiu nie podoba i zakończysz ten marny żywot. Powodzenia

    • :D, fajne namawianie do samobójstwa.

     Seba fajnie, że się starasz prawić mądrości życiowe, ale nie idź tą drogą, bo delikatnie mówiąc Ci to nie wychodzi. Generalnie stoisz na tym samym poziomie co kolega @nafalem93, który uważa, że na stronie z promocjami nie warto wstawiać newsa o promocji z największego sklepu zajmującego się cyfrową dystrybucją. Także ten Seba, ja wiem, że mam w awatarze człowieka z napisem „hate” na płaszczu, ale to nie znaczy, że ja wszystko tutaj hejtuje, bo tak nie jest, ale wiem, że ciężko człowiekowi o tak dużych ograniczeniach to zauważyć, więc mam nadzieję, że teraz udało mi się to Tobie dobrze wytłumaczyć.

    • „Generalnie stoisz na tym samym poziomie co kolega @nafalem93, który
     uważa, że na stronie z promocjami nie warto wstawiać newsa o promocji z
     największego sklepu zajmującego się cyfrową dystrybucją” jasnowidz? wrózbita royo? problem polega na tym iz uwazam ze lowcy powinni pisac o wszystkich promocjach. Natomiast odniosłem sie do Twojego wyzywania w internecie i dalej to robisz pisząc o moich „dużych ograniczeniach”. Człowieku popracuj nad sobą i nie kłam w internecie bo jasnowidzenie Ci nie wychodzi a jak masz zamiar mi odpisywać to jakieś wyzwiska zostaw dla siebie i najblizszych bo mnie to nie interesuje

    • O boże, ten znowu o wyzywaniach. Jesteś dla mnie trochę ograniczony, no nic nie poradzę, że takie wrażenie na mnie zrobiłeś. Druga sprawa Seba, naprawdę nieładnie namawiać kogoś do zakończenia żywota, pamiętaj, że takie rzeczy są nawet w Polsce karalne. Trzeci punkt, przeskroluj sobie napinaczu swoje komentarze na ŁG, w większości z nich starasz się za pomocą kontrowersyjnych, a często i obraźliwych sformułowań (lenie, imbecyle, cymbały, debile itp.) rozniecić kłótnie. Cztery, jako, że nie chcę już Tobie nigdy odpisywać na Twoje żałosne wiadomości to trafiasz na moją blackliste. Także Seba szukaj sobie kogoś innego do hejtowania.

    • „(lenie, imbecyle, cymbały, debile” no wlasnie takie teksty widzialem w twoich komentarzach, ponapinaj sie tam przed lustrem a nie w internecie a nastepnym razem zacznij czytac ze zrozumieniem a nie wróżyć co kto miał na myśli. Poza tym, nie ja jeden juz miałem dosyć Twoich hejtowanych komentarzy wiec te kontrowersje i kłótnie to akurat pasują do Ciebie misiu. Powodzenia w życiu, żyj miłością a na pewno znajdziesz swojego jak to mówisz „Sebe”

 • Bardzo polecam, nie jest to może wybitna produkcja (walki z bossami są dość słabo zrealizowane), ale jest to solidna metroidvania, a takich gier jest jednak niewiele.

  Można taniej kupić na forum w pchlim targu, było niedawno w bundlu, więc ludzie sprzadają za grosze.