Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia na Steamie – Space Hulk"

  1. dla laika nic nie warta, ludzie od W i planszówek chwalą sobie przyczepić się można długości gry 20-40h zależnie od trudności itp., ale to niestety dzisiaj standard jeśli chodzi o długość gry

 1. teraz na steamie nie opłaca się nic kupować w euro, teraz to program w którym można aktywować zakupiona gdzie indziej klucze za niższe ceny.

  1. Dokładnie, najlepiej zajrzeć na steamtrades, kupić trochę kluczy, albo wymienić i kupować nieraz ze 2-3 razy taniej.

 2. Opłaca się RE: Revelations w takiej cenie? Dzisiaj rano wszystkie moje uciułane Eurosy z kart poszły na DMC a tutaj znów promocja na jedną z gierek które są na mojej liście życzeń. Było już gdzieś taniej?

  1. Gra chyba nie ma locka, a w Rosji kosztuje 3,5 euro, więc pewnie do wyrwania za 3 klucze tf2 na steamtrades. A taniej chyba nie będzie.

  2. Myślę że tak, mi gra się bardzo podobała, w przecenie wychodzi 43 zeta bardzo uczciwa cena za bardzo dobrą grę. @boskiapollo – A co to w ogóle jest „klucze tf2” ?

  3. Klucz tf2 to taki dzynks co kosztuje w Steam Market jakieś 1.8€, można go kupić za około 1.7-1.8$ i jest on używany do wymian na SteamTrades i temu podobnych stronach. Z reguły właśnie Rosjanie lub Brazylijczycy mają najlepsze ceny np. właśnie przeze mnie zakupiony Resident Evil Revelations UE za 3 klucze TF2.

  4. A gdzie dokładnie mogę znaleźć te klucze TF2 bo propozycja za RE6 albo Revelations wygląda interesująco mógłbyś podać jakiegoś dokładnego linka ?

  5. Będąc bardziej drobiazgowym. Klucz TF2 początkowo miał służyć do otwierania skrzynek z losowymi itemkami w grze Team Fortress 2 (TF2).