Oferta dnia na Steamie – seria Wargame

Wargame: Airland Battle – 4,99 €
Wargame: European Escalation – 2,49 €

Wargame: Red Dragon – 11,99 €
Wargame Franchise Pack – 14,99 € (taniej na G2A)

Promocja potrwa 2 dni.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia na Steamie – seria Wargame"

 1. Polecam Wszystkim Całą Serię !!! Chociaż to jedna z najtrudniejszych strategii w jakie przyszło mi grać 😛 Ehh… i pomyśleć, że jeszcze nie odpakowałem z folii moich pudełkowych wersji 2giej i 3ciej części 😛

  1. Kurde odbijam się od tej gry przez cholernie nieprzyjemny „tutorial” (tona tekstu, którego za raz nie idzie zapamiętać :D). Posiadam jedynie red dragon. Wszystkie części są pozbawione tutoriala?

   1. European Escalation miało samouczek wpleciony w kampanię. Do podstaw wystarczy ale w następnych częściach nieco inaczej trzeba myśleć i podchodzić do rozgrywki.
    Jest też świetny anglojęzyczny poradnik w społeczności Steam: „200-Page Guide to Wargame: Red Dragon” – wpisz to w Google i pierwszy wynik, bo jak podlinkuję to znowu mnie Disqus zablokuje. Jest też gdzieś świetny rosyjski poradnik przetłumaczony na angielski ale nie mogłem go znaleźć.
    Gdy ogarniesz sterowanie i podstawy mechaniki najłatwiej Ci się będzie nauczyć gry grając USA lub ZSRR bo to w sumie najbardziej wszechstronne i najlepsze nacje. Reszta frakcji, jak choćby Polska wymaga wprawy bo opiera się na słabszych jednostkach ze specyficznymi funkcjami, których umiejętności trzeba umieć wykorzystać.

 2. Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem to w European Escalation i Airland Battle po sieci grają pojedyncze osoby. Większość siedzi w Red Dragon(dużo ludzi nadal gra, choć trzeba przyznać, że na ogół jest to klepanie 2-3 ulubionych przez community map). Dla singla nie warto kupować.
  Trzeba też dodać, że dzisiaj Eugen System zapowiedziało nową strategię w realiach II wś we współpracy z Paradoxem(DLC, DLC, DLC). Zapewne stąd promocja.