«

»

Oferta dnia na Steamie – Risk of Rain

-75% – Risk of Rain – 8,99 zł

Promocja ważna 2 dni.

 • Jakoś nie przekonała mnie ta gra. Nie kumam totalnego oddalenia kamery i miniaturowej postaci, a także nudnych i prostych mapek. Brakuje mi choć trochę większej złożoności

  • Kondiq

   Ze znajomymi gra się całkiem przyjemnie, ale znudziła mi się po około 10 godzinach. Więcej nie pamiętam bo grałem jakieś 3,5 roku temu.

  • jinion

   Tak duże oddalenie w przypadku 2D daje Ci większy czas na reakcje, mapki są proste abyś skupił się na przeciwnikach choć faktycznie przydało by się urozmaicenie.

   • Nie no spoko, ale przegięli z tym oddaleniem, a przynajmniej ja jestem ślepy w tej grze xD

 • Tarec

  Ja uważam, że to jedna z lepszych gier tego typu, szczególnie że znajomymi. Niestety obierając strategię grindu i uber-koksiarstwa prędzej czy później gra się wysypuje na obliczeniach fizycznych, rzucając wyjątkami o indeksach nieistniejących obiektów. Twórcy mają to w tyłku razem z kilkoma innymi błędami i wzięli się za dwójkę, więc odradzam zakup – im lepiej się bawisz, tym większe czeka cię rozczarowanie po 3-4 godzinach gry.

  • „Niestety obierając strategię grindu i uber-koksiarstwa prędzej czy później”
   Podziwiam ludzi, którzy są w stanie daleko zajść w tej grze. Dla mnie ona jest za trudna do grania. Pomimo ładnej grafiki, przyjemnego gameplayu, to gra jest strasznie nieprzyjemna dla początkujących. Nabiłem ponad 10h i porzuciłem grę będąc mocno zniechęcany brakiem jakiejkolwiek pomocy/podpowiedzi.