X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Pony Island

steam

Pony Island – 2.99€ 
Pony Island – Soundtrack – 0.59€

Oferta potrwa 48 godzin.

 • Leaffar

  Polecam gorąco! Najlepiej brać w ciemno bez oglądania letsplayow które zdradzają zdecydowanie za dużo.

  • wlasnie zeby za bardzo nie poznac watka gry i jej zawartosci, nie ogladalem tak jak mowisz letsplejow, jedynie na tvgry bylo cos o podobnej tematyce i byla poruszona ta gra i to o czym ona jest, i wlasnie bardzo mnie korci co do kupna tej gry, ale nie wiem czy warto wydać 3 euro na ten produkt, pewnie go masz polecasz tak jaj piszesz brać w ciemno?

   • Ja bym brał od razu, ale nie mam nawet grosza przy sobie :S
    To tylko 3 euro, zaryzykuj!

   • Kamil950

    Ja nie grałem, ale jednak niektórzy (no, a przynajmniej jedna osoba) piszą, że o ile ten „meta-komentarz” (czy jak to przetłumaczyć) jest interesujący, to same takie fragmenty minigierki (co zajmuje w sumie ponoć około połowy czasu gry) są nudne.

    http://www.reddit .com/r/GameDeals/comments/4tahcx/steam_daily_deal_pony_island
    _199_299_299_40_off/

    (Chodzi mi o komentarz użytkownika „legatostaccato” na Reddit.)

    Z drugiej strony ta gra raczej i tak nie jest zbyt długa etc.

   • Leaffar

    Ja polecam, ale to nie znaczy, że każdemu będzie pasować. 3€ to nie jakaś fortuna a jak nie podejdzie w ciągu 2h grania to możesz zrobić zwrot produktu.

 • Ta gra jest chora… serio chora… można ją ukończyć w jakies 2-3 godziny ale jak na moje jest warta tych 3 Eurosów. Miejscami jest powtarzalna, ale nie na tyle by zanudzić. Polecam, do tego zaznaczam jak reszta osób tutaj by nie oglądać letsplay’ów itp., można sobie zepsuć całą grę w ten sposób (gdyż nomen omen jest krótka). Coś na deseń Brothers: A Tale of Two Sons – można niby zobaczyć filmik z gry i wiedzieć co i jak… ale wtedy traci się możliwość przeżycia tego samemu.