X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Movie Studio 13 Platinum Suite

steam

Movie Studio 13 Platinum Suite – Steam Powered – 46,49 €

 • Razem kosztują mniej niż jedno samodzielnie.

 • Ceny Camtasia Studio mnie przerażają, jest to z pewnością dobra alternatywa, która będzie idealna dla wschodzącej gwiazdy YT-a 🙂

  • Na tych wiecznie wschodzących zarabia się najwięcej. Już widziałem specjalne programy do nagrywania gier dla początkujących youtuberów, widziałem przeznaczone dla nich uploadery (bo to nie może być zwykły uploader! wschodzące gwiazdy muszą mieć specjalny!), podobnie z programu do edycji video, dźwięku, czy nawet bardziej wysublimowane jak przeznaczone do… obniżania głosu. Wiadomo, jak gimbus piszczy swoim głosikiem, to mniej ludzi będzie go oglądać.

   Oczywiście nie zmienia to faktu, że jest to znaczna okazja… szkoda tylko, że nadal jest to 200 zł. Jestem w sumie ciekawy dlaczego te mniej zaawansowane wersje Sony Vegas Pro zostały tak śmiesznie nazwane. Chyba chcieli oddzielić zwykłych użytkowników od tych bardzo zaawansowanych (z licencją wynoszącą 500 euro).

   • „Taki mamy klimat” kolego 😉 Nie ma co się przejmować, ja osobiście nie oglądam prawie wcale YT(mowa o znanych youtuberach) i nie czuję się z tym gorzej 🙂 Camtasia Studio 8 jest świetna,ale tylko 30 dni triala, a potem się zobaczy, może zmiana daty wstecz pomoże? 😉 Trzymaj się.

    • Zmiana daty to takie udawanie tylko, że się nie piraci. Trochę tak jak z Total Commanderem – nie ma on żadnych zabezpieczeń antypirackich, ale jeżeli się go nie zakupi po ukończeniu triala, to już się go niejako piraci 😉

     Ale wiem co czujesz. Programy do tego typu rzeczy kosztują potwornie dużo. Gdyby Camtasia nauczyła się w końcu nagrywać na pełnym ekranie, to brałbym ciemno, chociaż o karierze youtubera nie marzę. A tak, dopóki nie znajdzie się program „all in one”, to przychodzi mi korzystać z rozwiązań darmowych.

    • Gryzłold

     Nie „niejako”, tylko piraci, licencja mówi o tym wprost. I w Polsce też można za to „beknąć”.

    • Użyłem zwrotu „niejako”, ponieważ w ogólnie przyjętym znaczeniu piracić znaczy pobierać z nielegalnych źródeł i używać cracków i innych rzeczy, aby program działał. Bo co do tego, że jest to nielegalne, nie mam wątpliwości.

    • Doradzisz jakiś dobry darmowy program? Sam korzystam z „Shotcut”, ale jest bardzo niewygodny w obsłudze .

    • Nie zajmuję się tym na co dzień, raczej od święta, więc doradca ze mnie żaden. Ale jak już korzystam, to zazwyczaj z Lightworks.

    • Dzięki piękne 🙂