Oferta dnia na Steamie - Magic 2014 - Duels of the Planeswalkers

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia na Steamie – Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers"

  1. DLC do czego- Do Civ V?
   Akurat w tym przypadku DLC są wzorcowo rozwiązane i chciałbym, by tak było we wszystkich grach. Chcesz podstawkę, OK dajesz kilkanaście złotych i ciszysz się grą. Chcesz tylko niektóre DLC – też OK. Chcesz komplet – albo płacisz sporo za pakiet na Steam albo kupujesz podstawkę od Cenegi czy Nuuvem za 14-17 zł, robisz upgrade do Gold za 2,5e na Steam i ewentuyalnie jeszcze Brave New World (za 27 zł na Gamefly, ale z czasem będzie taniej) i rozwijasz polską cywilizację dbając o utrzymanie pokoju na granicy polsko-chińskiej 😉

  1. Hearthstone wygląda naprawdę superowo – co prawda na razie closed beta (IN! :D), ale just saying…
   F2P

  2. coś słyszałem o tej grze od Blizzarda, chętnie pobawiłbym się tą karcianką, @morghax wiesz może jak się do tych beta testów dostać?

  3. Musisz sie zapisać na stronie blizza. Ja czekam na inva od miesiaca:P ALe oficjalnie niby ma ruszyc 6 listopada;]

  1. sloty są tylko do trybu sealed (gdzie masz losowe boosterki i budujesz z nich deck), jeżeli lubisz ten tryb i chcesz mieć więcej w nim decków to pewnie kupisz 1slot=1deck. ale spokojnie też można grać na 2 slotach.

  2. rozszerzenie dodaje nowa kampanie i karty – decki do odblokowania, aczkolwiek mozna tez grac na deckach z podstawki bez problemu. zanim odblokujesz wszystko w podstawce moze to troche zajac wiec moze lepiej poczekac z rozszerzeniem bo to oddzielna kampania, a nuż dadzą na sale 🙂