X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Knights of Honor

steam

Knights of Honor – 2,49€

Oferta potrwa 48 godzin.

 • Fajna gra, akurat zakończyłem przydługawą kampanię. Brakuje mi w niej głównie większej ilości warunków zwycięstwa. W pewnym momencie wiadomo już, że wygramy, ale praktycznie jedyną opcją „prawidłowego” zakończenia rozgrywki, jest podbicie większości Europy, co się niemiłosiernie dłuży.
  A jak do tego król zejdzie bez potomka i się nam królestwo rozpadnie… zabawa od nowa.
  Ciekawostka: grę można zatrzymać klawiszem PAUSE/BREAK i kolejkować rozkazy. Bez używania tego mało znanego triku, gra jest znacznie utrudniona.

 • bloodwolwo

  Swietna gra dlugo sie w nia pykalo parwie tyle co w rome total war 🙂 Polecam isc w lucznikow i balisty jak sie na maxa ulepszy to kosza ongistymi strzalami bardzo przyjemnie sie wtedy gra 🙂

 • A ja ze swojej strony polecam soundtrack z tej gry. Kompozytorem muzyki jest Glorian i trzeba przyznać – to naprawdę gigant jeśli chodzi o utwory heroiczno-historyczno-folkowo-epicko-fantasy. Te kawałki porywają – warto posłuchać np. na YT.
  Dla mnie OST z Knights of Honor to jedna z topowych pozycji na mojej liście najlepszej muzyki z gier i choć w samą grę nie grałem (jak mawiają Anglicy: It’s not my cup of tea), to grę kupiłem ze względu właśnie na świetną ścieżkę dźwiękową

 • Gra to połączenie Total Warów z Europą Universalis, także jak komuś się przejadły te pozycje warto spróbować. Ano soundtrack też jest niezły. Szkoda, że nie wyszła 2 część bo gra naprawdę miała potencjał.