steamlogo

Endless Space – 5.99€ (wersja Gold7.49€)

Weekendowe promocje:

Batman: Arkham City GOTYE – 5.25€
Batman: Arkham Asylum GOTYE – 5€
Galactic Civilization: Ultimate Edition – 2,49€
Galactic Civilization II: Ultimate Edition – 4,74€
Galactic Civilization: Complete Pack – 5,74€
Fallen Enchantress – 6,99€
Fallen Enchantress: Legendary Heroes – 9,24€
Sins of a Solar Empire: Rebellion – 9,24€ (czteropak – 22,49€)
Sins of a Solar Empire: Trinity – 4,74€
The Political Machine 2012 – 0,99€ (czteropak – 2,49€)
Demigod – 2,49€ (czteropak – 4,74€)
Stardock Pack – 20,74€

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia na Steamie – Endless Space"

  1. Arkham City się chyba zabugowało 😀 – miałem podstaweczkę tylko, później usunęli i dodali GOTY jako osobną grę – której nie kupiłem. Teraz widzę że mam i podstawkę i Goty jako osobne pozycje w steamie. GOTY zajmuje jakieś 3GB więcej niż nie GOTY.

 1. Oba i chyba jest tak jak z Bioshock 2, jeśli ktoś miał zwykłą wersje przed patchem to dostał update za free do GOTY. Grać trzeba niestety od nowa i nie ma opcji ożycia starych zapisów.

 2. Bardzo fajna aktualizacja, tylko mam pytanie odnośnie tego zdania: „If you purchased the games somewhere else you will need to enter the code in Steam.”

  Posiadam Arkham Asylum premierówke która nie jest steamowa, mimo to klucz pasuje do wzoru klucza który dodaje sie do steam, po zatwierdzeniu jednak jest nformacja że klucz jest nieprawidłowy. Myślicie będzie szansa na dodanie pierwszej częsci Batmana do steam 😉 ?

 3. Ja mam pytanie o Fallen Enchantress, Czy gra trafia do fana HoMM3 KB i Disciples 2 czy nie bardzo?:D Bo mam kase z kart i sie bardzo zastanawiam:D

  1. Trafia, będziesz posikany i przez parę dni nie odejdziesz od komputera. Ale jak chcesz kupować to z http://www.stardock.com/media/Mailers/stardock20thann/20thanni_strent/index.html?utm_source=StardockEntertain&utm_medium=email&utm_content=WEBURL&utm_campaign=Stardock%2B20th%2BAnniversary

   W sklepie SD płaci się w $ (trochę taniej). I co najważniejsze kup Fallen Enchantress Legendary Heroes ( podstawki nie warto bo standalone dodatek ma to samo + masę nowych bajerów).

   Warto:

   Fallen Enchantress: Legendary Heroes (9,9$) + Legendary Heroes Quest Pack DLC ($2.49). inne dlc totalnie opcjonalne.

  2. Zakupilem ale dostalem info ze im 1 dzien roboczy trzeba na sprawdzenie etc(płacilem kartą) więc zostaje mi czekać:) Kupilem z tym dodatkiem o ktorym pisałes:) Jeszcze raz dzieki za wspomnienie o tej promce na stronie producenta, sporo taniej wyszlo:)