Oferta dnia na Steamie – Duke Nukem Forever

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia na Steamie – Duke Nukem Forever"

 1. Są też Borderlandsy i jest chyba pricebug, bo kupując triple packa i mając wszystko oprócz pre-sequela zapłaciłem za niego 3.22euro.

  1. To nie pricebug. Pakiety tak mają. Podobnie wychodzi z Valve Pack na wyprzedażach – można dokupić brakujące tytuły za grosze, a właściwie gabenocenty.

  2. To chyba nie jest pricebug, tak po prostu działają pakiety.

   Jakby nie patrzeć, kupując pakiet osobno płacimy 73,43 euro. Kupując razem dostajemy obniżkę 77% i cena pakietu wynosi 16,90 euro. Pre-seque stanowi 19% ceny całego pakietu, a 19% z 16,90 euro to 4 euro to 3,21 euro.

   Mają za swoje, że dali do pakietu DLC, a ich nie przecenili :V

    1. Season pass nie jest w nowym pakiecie, tylko w starym. Widać to nawet po adresach, zamiast /bundle/ jest /sub/.

 2. Miałem zamiar to brać, ale zobaczyłem że w promocji jest jeszcze Borderlands Franchise. Brakujący Pre-Sequel zgarnąłem za 3,22 ełro… W takich cenach to ja moge kupować ;D

  1. A tymczasem jedyny brakujący mi Shock Drop Slaughter Pit 1,99€ – gdzie tu sens?
   Inna sprawa, że ceny Pre-Sequela są …dziwne. Nawet bez kupowania w pakiecie Season Pass jest droższy niż podstawka. Do tego to wyjątkowo słaby SP, bo 2k Australia robilo go trochę na „odwal się” by wywiązać się z ilości DLC objętych umową – nie ma nawet porównania z SP do BO2.

   1. No właśnie, jaki to ma sens, kupować gołą podstawową wersję w pakiecie, jak potem trzeba się spłukać na dodatki. Np. Civ5 rozdawali za darmo, a ostatecznie i tak najlepiej kupić pełny zestaw z dodatkami.

    1. IMHO za 3,22 i to jeszcze €gabenów można brać podstawkę bez zastanowienia jeśli się jeszcze nie ma – o lepszą ofertę trudno. Season Pass do Pre-sequela spokojnie można olać, chyba że jest się wyjątkowym miłośnikiem serii. Dla wszystkich pozostałych jeśli nie zmęczy ich trzecia z kolei gra z Borderlands można ewentualnie dokupić na przyszłej promocji po skończeniu podstawki Claptastic Voyage z UVHUP2, zwłaszcza jeśli zejdzie poniżej 4,99€ – to chyba najlepsze DLC z SP.

  2. Ehh, a jak ja chciałem kupić to było za około 10 euro i padło na kupienie z bundla za 26 złotych – ale i tak nawet nie żałuję zakupu, bo bawiłem się świetnie teraz tylko upolować SP w dobrej cenie 🙂

  1. To widać, że w mało gier grałeś.
   Gre wszyscy hejtują, bo po wielu latach hype na tą grę był prawie porównywalny z HL3. A gdy wyszło okazało się średniakiem.
   Mam wrażeni, że tą grę najwięcej hejtują fani nowoczesnych fps jak GoW,CoD, BF.
   Mnie się tam miło grało. Choć po pograniu w DN3D mapy w DNF wydają się strasznie „ciasne”.

   1. Grałem w spoooro gier, i Duke Nukem jest jednym z największych rozczarowań jeżeli chodzi o gry AAA.

 3. A ja się zastanawiałem, czy kupić na muve dlc , a tu taka niespodzianka 🙂