«

»

Oferta dnia na Steamie – Dreamfall Chapters

-75% – Dreamfall Chapters – 22,49 zł

Promocja potrwa 2 dni.

 • winylowy

  Mam to chyba od dwóch lat i nie miałem jeszcze kiedy zagrać… 🙁

 • Przeszedłem, fajne, tylko wymaga mocnego kompa.

 • Jedna z najlepszych gier przygodowych w jakie miałem okazje pograć. Grę można taniej zakupić na bazarze, ale jak dla mnie 23plny za 60h gry (2 przejścia) to bardzo dobry interes 🙂

  • ffrreeaakk

   Czy żeby w to zagrać trzeba zagrać wcześniej w Dreamfall? A wypada przypomnieć sobie też dodatkowo TLJ?

   • Aikka

    O ile gra przypomina/streszcza co było w Dreamfall to raczej nie polecam grania bez niego – o ile czlowiek by sie odnalazł jak musi, to dużo traci bo to bezpośrednia kontynuacja, 2 glówne postacie te same itd.

    czy TLJ sobie trzeba przypominac to juz bardziej kwestia indywidualna, wazne ze grales, a jak juz to bardziej bezposrednio przypomniec wypadalo by TLJ-ke do Dreamfalla (jedną z glownych postaci jest nadal April) a nie późniejszych Chaptersów.

    ogólnie gry dzieja sie w takiej kolejności: tlj -> dreamfall -> dreamfall chapters, ale miedzy TLJ a Dreamfallem jest chyba 10 lat? podczas gdy Dreamfall i Dreamfall Chapters to zaraz po sobie ew. jakis niewielki okres czasu (nie pamietam juz teraz)

    Podsumowujac Dreamfall przed Dreamfall Chapters najlepiej zagrać (da sie bez ale nie polecam) a TLJ o ile mniej pilne/konieczne niz Dreamfall, to najlepsze wrazenia to poprostu przejsc wszystkie trzy gry jedna po drugiej i to zawsze polecam jak ktos pyta >.>.

    • ffrreeaakk

     Dzięki. Tego się spodziwałem. w TLJ grałem z 15 lat temu, Dreamfall mam nawet pudełkowy też prawie od 10 lat, ale nie miałem okazji. Czyli jeszcze się wstrzymam z zakupem. Niech poczekają na lepsze czasy to spróbuję wszystko od początku.

   • Ja nie grałem we wcześniejsze części i świetnie się bawiłem przy tej 🙂

 • Szpadel

  Najlepsza seria gier przygodowych ever naprawde, poelcam kupić szczególnie jeśli lubicie life is strange, to Dreamfall spodoba się wam jeszcze bardziej