X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Dream

steam

Dream – 5.49€

Oferty tygodniowe:

Numen: Contest of Heroes – 0.99€ 
Grotesque Tactics 2 – Dungeons and Donuts – 0.99€
Grotesque Tactics: Evil Heroes – 1.49€ 
Cthulhu Saves the World & Breath of Death VII Double Pack – 0.65€ 
Jet Set Radio – 1.99€ 
Avadon 2: The Corruption – 4.49€  
Hammerfight – 0.99€ 


Cargo Commander – 1.49€  
3SwitcheD – 1.99€ 
A-Men – 1.79€ 
Holy Avatar vs. Maidens of the Dead – 1.99€ 
Space Empires IV Deluxe – 2.49€ 
Space Empires V – 3.74€  
Real Warfare 2: Northern Crusades – 4.99€ 
Battle vs Chess – 4.99€ 
Anna – Extended Edition – 1.74€
The 39 Steps – 2.49€ 
King Arthur – The Role-playing Wargame – 2.49€ 
XIII Century – Gold Edition – 4.99€
Rush for Berlin Gold – 1.24€
Ghost Master – 1.24€ 
Space Empires IV and V Pack – 4.99€ 
Real Warfare 1242 – 4.49€ 
Crazy Machines 2 – 5.10€ 
Crazy Machines – 3.39€ 
Crazy Machines 1.5 – 3.39€ 
Crazy Machines Elements – 3.39€
Crazy Machines 2 Complete – 7.82€ 
Crazy Machines Complete Pack – 11.89€ 
Warlock – Master of the Arcane – 6.79€ 
Scania Truck Driving Simulator – 5.43€
Crazy Machines: Golden Gears – 3.39€ 
Tower Wars – 2.99€ 
Kairo – 1.99€
Anodyne – 3.99€ 
Dream – 5.49€ 
Master Reboot – 6.99€ 
Type:Rider – 3.49€ 
Captain Morgane and the Golden Turtle – 2.49€
Journal – 4.49€
Humanity Asset – 4.49€

 • Cargo Commander na filmie wygląda fajnie, w metacritics nie wierzę bo cały weekend grałem w grę ze średnio 48 i była super. Ktoś grał w tego Cargo i może coś powiedzieć?

  • Guest

   Mogę powiedzieć że na filmie wygląda fajnie, w rzeczywistości jest już o wiele gorzej. Jest to kolejna gra która mogła być dobra lub bardzo dobra, ale zabrakło dopracowania niektórych elementów. Skończyło się na tym, że cały czas robimy te same nużące czynności, które nie dają żadnego wyraźnego postępu/progresu a zginąć możemy w każdym momencie przez niespodziewany respawn bardzo silnych mutantów lub przez buga (zablokowanie pomiędzy kontenerami).

  • Za dużo rżnięcia. Przebolałbym to gdyby nie presja na czas. Spasowałem ostatecznie po 5 godzinach. Nie lubię, gdy gra mnie pogania.

 • Mogę polecić: The 39 steps – jest to przygodowa książka z magicznym klimatem. Gra się w to jak w interaktywną książkę. Świetna oprawa dźwiękowa i wizualna. Tak samo jak niebanalna historia.

  Crazy Machines – wyborna gra logiczna, poziom zagadek jest bardzo wysoki, ale jakże przemyślany. Mnogość zagadek przygotowanych przez autorów tej gry pozwala na płynną grę, ponieważ gdy gdzies się zatniesz to możesz przejść do następnej planszy.

  Tower Wars – nietypowy tower defence, z postawionym naciskiem na tryb multi. Single jest wyjątkowo biedny kilka map do pojedynczej rozgrywki i brak kampanii to wielkie minusy tej gry, ale świeże podejście do gry to zdecydoawnie plus. Gra świetna jeżeli masz z kim pograć.

  • Janusz

   39 kroków jest właśnie oparta na powieści 🙂 „39 stopni czyli Tajemnica czarnego kamienia” Johna Buchana. Mogę też polecić film Hitchcocka z 1935 r.

 • Zastanawiam się nad szachami, albo może lepiej zostać przy Fritz 11.

  • Zależy kto co lubi, ale IMHO na dłuższą metę takie wodotryski bardziej męczą i przeszkadzają, niż cieszą jak w pierwszej chwili. Nawet w Chessmasterze po pierwszym „wow” wybiera się maksymalnie uproszczony tryb grafiki.

   P.S.
   Patrząc na stronę z miniaturkami w Steam Store wygląda to jak kolekcja tytułów, które były lub niedługo trafią do bundli. W sumie to dobra prognoza czego można spodziewać się w najbliższym czasie. Taki np: Rush for Berlin idealnie do tego się nadaje, a to całkiem niezła i niedoceniona gra, Przy okazji z czasów gdy JESZCZE warto było kupować wersje pudełkowe, bo w niej instrukcja to niezłej grubości książeczka (~150 stron), a nie kartka z kodem, ostrzeżeniem o epilepsji i często (nieskutecznym) wyborem prawa obcego.

 • Leaffar

  Dream jest co prawda jeszcze w fazie alfa, ale już teraz zapowiada się bardzo ciekawie. Leży u mnie w bibliotece i czeka aż gra zbliży się do wersji finalnej, co by więcej rozdziałów było.

 • Do Hammerfighta jest jeszcze (prawdopodobnie) darmowy weekend, nie miałem tej gry a teraz siedzi w bibliotece z dopiskiem „6 dni do końca”.