X

«

»

Oferta dnia na Steamie – The Darkness II

steamlogo

The Darkness II – 7.49€

Darmowy weekend z Company of Heroes 2 oraz Saints Row IV.

Weekendowe obniżki:

Company of Heroes 2 – 11.89€
Company of Heroes – 2.71€
Company of Heroes: Tales of Valor – 4.41€ 
Company of Heroes: Opposing Fronts – 4.41€
Company of Heroes Complete Pack – 8,48€

Saints Row IV – 19.99€
Saints Row IV: Season Pass – 4.99€
Saints Row: The Third – 4.99€ 
Saints Row: The Third – The Full Package – 7.49€ 
Saints Row: The Third Season Pass DLC Pack – 3.49€
Saints Row Franchise Pack – 27.99€
Saints Row 2 – 2.49€

Trwa jeszcze śródtygodniowa obniżka na Hotline Miami i serię Darksiders.

 • Przy odrobinie samozaparcia to weekend powinien chyba wystarczyć by przejść takie Saints Row w całości 🙂

  • Kolo

   Bez problemu, to kwestia 6-7 godzin. Grę kupiłem na wyprzedaży listopadowej i trochę żałuję, bo jest gorsza od trójki, te supermoce sprawiają, że nie korzysta się z samochodów, bronie i przeciwnicy (potwory), też nie są takie ciekawe. W CoH 2 za to zagram.

  • Wątek główny zajmuje około 12h i zdecydowanie polecam zagrać, to aktualnie najlepsza gra z otwartym światem na rynku i jedna z najlepszych gier ostatniej dekady.

   • Ale ja jeszcze „dwójki” nie ukończyłem, więc na razie nie mam się co zabierać za część czwartą. Może następnym razem…

    • Dwójka jest dosyć nierówna o ile fabuła i misje są zabawne i przyjemne ( w większości) to prowadzenie samochodów i grafika nie jest mocną stroną gry. Nie grając w 2 przed 4ką trochę tracisz, nie będziesz wiedział kto jest kim i dlaczego jest za/przeciw twojej postaci. Ale bez przesady, dają za darmo to ściągaj i graj bo warto. Taki Prototype 2 w świecie saints row, ale lepiej przemyślany i ciekawszy.

    • Zastanawiałem się czysto teoretycznie, bo nie mam na nią czasu ani sprzętu w tej chwili (mój lapek do gamingowych to nie należy). Zresztą, skłamałbym mówiąc, że mi na tym tytule jakoś zależy – generalnie nie przepadam za sandboksowymi grami akcji, bo poza paroma wyjątkami (seria GTA czy ostatni Far Cry z dodatkiem) to praktycznie same średniaki. Jak znam życie, zanim najdzie mnie ochota ograć całą serię tak jak się powinno, czyli po kolei, już dawno kupię tę część na wyprzedaży przy -75%.

  • MDA

   Ach to polskie cebulactwo 😛

   • Jakie cebulactwo? Gra tylko z trybem fabularnym jest udostępniona dla wszystkich. Czemu ktoś miałby nie skorzystać z tego jak ma okazję? Zrozumiałbym jeszcze, jakby to był taki powiedzmy nowy CoD czy każda inna produkcja z rozbudowanym multi, którą udostępniono domyślnie właśnie w celu przyciągnięcia do trybu wieloosobowego, a ktoś przy tym zaliczy singla i odpuści sobie ewentualny przyszły zakup Ale przecież mowa tu o tytule właśnie bez prawdziwego multi, które może przyciągnąć graczy na dłużej niż czas potrzebny na pojedyncze zaliczenie fabuły. Po coś w końcu jest ten Free Weekend, każdy może sobie przetestować grę na własną rękę i ocenić, czy chce w nią zainwestować pieniądze. Gdyby były normalne dema do gier to nie byłoby problemu, ale to już inna kwestia. Wydawca gry godzi się na ewentualność, że ktoś zagra a nie kupi. zwłaszcza, jeśli jego produkcja ma tylko single, a mimo to jednak decyduje się, bo najwyraźniej mu się to opłaca. Nie doszukuj się cwaniactwa tam, gdzie go nie ma.

 • wow jedne z ciekawszych free weekendów ever – obie gry nowe, dość drogie i dobre. SR4 mam, ale COH2 tez kusi

 • A to już działa ten darmowy weekend? Bo mi coś nie bardzo…

 • CoH 2 jest elegancki.

  Dostępna jest kampania solo.
  Dostępny jest Theatre of War – Tylko Barbarossa.
  Dostępny jest multi.
  Dostępni są WSZYSCY dowódcy.

  Nie ma dostępu do 3 płatnych DLC do Theatre of War.
  Nie ma dostępu do płatnych skórek.

 • MDA

  Czy ktoś wie dlaczego zniknęły wczorajsze przeceny na DLC do COH2? Wczoraj jeszcze wszystko było przecenione tak jak podstawka a już dziś dlc są bez przecen.